Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja ogrodu —› Ciekawa strona - pełna ogrodowych inspiracji!
   O forum    |    Zasady


1 2 następne »



Priceless
Postów: 31
  17.09.2011 09:08

Natknęłam się kiedyś na tę stronkę i trzeba przyznać, że trudno się oderwać, tyle pomysłów można tam znależć Nie tylko dotyczących ogrodów

http://pinterest.com/search/?q=garden
http://kulturalnieobambusach.blogspot.com/

bea
Postów: 192
  17.09.2011 10:09

zajrzałam ,bardzo ciekawe ,pełne pomysłów fotografie .

zerdi
Postów: 221
  17.09.2011 19:23

Cudowne, nawet kilka sobie zapisałam na przyszłość. Szczególnie pomost przy oczku z trawkami i kominek na dworze, marzy mi się takie coś we własnym domu i... zrealizuję marzenie, o!

jagoda.z.g
Postów: 719
  1.03.2012 07:48

Magdo,odpowiem Ci w tym wątku,ponieważ jak piszesz,szukasz pomysłu na ogród!Na Każdym chyba opakowaniu kwiatów pisze,kiedy je wysiewać i kiedy kwitną,więc możesz sobie zaplanować jak to posadzić czy posiać,żeby kolorowo było cały sezon.Po za tym w internecie znajdziesz obszerniejsze wiadomości co do każdej rośliny i jak ją uprawiać,niż ktoś miał by Ci napisać pobieżnie,a czytać warto ,bo wiedza o ogrodzie,jeśli się go chce uprawiać wiele lat przydatna jest nie na jeden raz.Jeśli chcesz mieć kolorowo od wiosny,to radzę kupić parę sadzonek bratków ,stokrotek czy prymulek,chyba nie są aż takie drogie,czasami w marketach można kupić za całkiem niewielkie pieniądze,a ozdobią Twój ogród może do momentu,kiedy coś już tam wyrośnie z zasianych roślinek.My mając byliny w ogrodach,też kupujemy sezonowe kwiaty,ponieważ bywa czas,kiedy niewiele bylin kwitnie i wtedy trzeba coś dokupić.Pozdrawiam!Powodzenia!

meg1906
Postów: 38
  2.03.2012 22:15

Dziękuję za rady w ubiegłym roku sadziłam już bratki astry stokrotki... niestety niedługo nacieszyły nasze oczy bo zostały wszystkie zjedzone przez ślimaki... walczyliśmy z nimi wszystkim czym się dało więc mam nadzieję że w tym roku nic już mi nie zjedzą na parapecie od 2 dni mam 50 małych torfowych doniczek w których posiałam roślinki z nasionek, planuję dokupić jeszcze więcej i posiać inne gatunki zawsze jak coś posieje to nie mogę się doczekać aż zacznie kiełkować, pierwszymi moimi nasionkami wysianymi na działce była nasturcja słonecznik i fasola ozdobna, codzień patrzyłam ile urosły czy wogóle rosną dlatego chciałabym coś co prędko ucieszy moje oko po zimie

lucja
Postów: 1
  17.08.2012 14:17

interesują mnie Szablony,formy,stelaże do formowania roślin wiecie może gdzie to mogę w miarę tanio kupić????

danutaceglinska
Postów: 199
  17.08.2012 19:11

w dużych marketach ,wiosną widziałam w leroyu , ale może gdzie indziej tez są
danka12

anula7777S
Postów: 3
  21.08.2012 20:37

Witam, moje pytanie,czy wilczomlecz inaczej zwany jest śniegiem tatrzańskim??
tojka1

wacho
Postów: 2
  2.01.2013 11:59

Witam formy, stelaże do formowania roslin znajdziecie na www.FormowaniRoslin.pl
pozdrawiam

wacho
Postów: 2
  2.01.2013 12:00

Formy,stelaże do formowania roślin znajdziecie na
www.FormowanieRoslin.pl


1 2 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT