Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Markos - zrób coś !!!!!!
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 4 5 6



terry
Postów: 604
  27.04.2014 00:08

to nie tylko ja mam problemy...wstawienie zdjecia i opis trwa tak długo,że uciekam zniecierpliwiona...

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  27.04.2014 09:00

U mnie w dalszym ciagu jest to samo co u was jak mam czekac na wkrecenie sie zdjecia z opisem to wklejam najpierw zdjecie a potem musze znowu osobno dopisac opis a to denerwuje okropnie. Czy administracja dalej ma swieta?????????????????
Zosia

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  16.05.2014 12:51

Czy naprawde nie ma sie kto zainteresowac tym zeby ogrodniczka dzialala normalnie? Przeciez to trwa juz ponad miesiac i wszyscy maja nas w DUPIE ordynarnie napisze ale tak jest zanim wgra sie zdjecie to trwa bardzo dlugo, a teraz napisalam komentarz pod zdjeciem ogrodniczki i tak dlugo krecilo, ze az cierpliwosc stracilam chetnie bym przedzwonila ale nie mam numeru telefonu
Zosia

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  16.05.2014 12:55

Irenko ja nie mam najmniejszego zamiaru zlikwidowac profilu bo czuje sie tutaj jak w najlepszej rodzinie, tylko mnie denerwuje, ze n ie idzie wszystko tak jak powinno isc!
Zosia

asiok
Postów: 1128
  16.05.2014 13:19

no właśnie... na dodatek zaczyna wyskakiwać komunikat ( jeszcze przed otwarciem portalu ), że Ogrodniczka jest całkowicie niedostępna !!!!

też jestem wściekła bo... czas tu komuś nauczyć się szacunku dla czasu ludzi tu zaglądających...

a kalkulacja jest taka... nie będzie nas... nie będzie zleceń na reklamy !

bo prawda jest taka... że serwer jest zapchany i dlatego wszystko się muli...

terry
Postów: 604
  19.05.2014 21:19

ja już też mam dość...ostatnio dałam sobie spokój bo straszne nerwy mnie biorą,ogrodniczka nie działa tak jak dawniej,mam problem z wejściem do galerii,a o wstawieniu zdjęć to czasem nie ma mowy...

wieslana@gmail.com
Postów: 25
  19.05.2014 22:30

Szkoda, bo tutaj jest najlepiej, bardzo przyjaźnie. Ale czasami nerwy wysiadają. Przydałby się jakiś dobry moderator!
wieslana

wieslana@gmail.com
Postów: 25
  19.05.2014 22:33

Ja kiedyś pisałam, ale oni nie odpowiadają.
wieslana

gabi4
Postów: 297
  25.05.2014 17:35

Witam serdecznie. Czy u Was po otwarciu strony też wyskakuje boczna reklama? Mnie to strasznie denerwuje. Czy można to jakoś usunąć? Pozdrawiam.


« poprzednie 1 ... 4 5 6



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT