Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Ignorancja Moderatora
   O forum    |    Zasady


1 2 3 4 następne »



asiok
Postów: 1128
  1.05.2014 08:16

Cześć wszystkim !
wczoraj po wrzuceniu jednego zdjęcia ( a wcześniej długiego oczekiwania ) mój komputer zaczął ' wyć '...
chciałam wrzucić drugie zdjęcie ale ' wył ' coraz bardziej... wobec czego zamknęłam ogrodniczkę ... a komputer sam się wyłączył... drugi raz próbowałam go włączyć i nic z tego...znowu się wyłączył...

istnieje jakiś problem na tym portalu.... czego nie chce zdradzić Moderator...
no bo niby czemu... nie zareagował na nasze prośby ?


na innych portalach jest wszystko bez zarzutu...

sądzę < skonsultuję to w swoim czasie z informatykiem >, że Ogrodniczka jest przeciążona reklamami albo czymś innym...

boję się kliknąć na swoją galerię...








elakowal49
Postów: 579
  1.05.2014 08:31

Mój nie wyje ale nie mogę wstawiać komentarzy bo po napisaniu komentarza jest napis "strona niedostępna"
Zdjęcia też nie zawsze się zapisują.Jednym słowem "ogrodniczka" na psy schodzi i trzeba będzie szukać nowego portalu. Nikt się nie przejmuje naszymi wpisami

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  1.05.2014 18:39

Ja dzisiaj wstawilam 4 zdjecia normalnie az sie zdziwilam a nastepne jak chcialam wstawic to mam to samo "strona niedostepna" dlaczego nikt z zarzadu nie interweniuje nie mam zielonego pojecia, bo to trwa juz dosyc dlugo!! Za to reklamy funkcjonuje super i to denerwuje! dziewczynki moze zalozymy swoj portal??? I bedziemy mieli ich w czterech literach???????
Zosia

Lawinia
Postów: 326
  1.05.2014 19:56

Zaraz zwołamy Radę Starszych i wiejemy stąd! A Ogrodniczkę tworzą ogrodniczki a nie reklamy!!

terry
Postów: 604
  19.05.2014 21:20

ja już zwiałam....to nie na moje nerwy

jagoda.z.g
Postów: 719
  20.05.2014 07:15

wyczytałam kiedyś,że Moderator nie będzie reagował na wpisy tu na forum-czy ktoś pisał kiedyś do Moderatora na meila?

asiok
Postów: 1128
  20.05.2014 17:04

jasne... a może do Moderatora sługusów z wachlarzami posłać... na dodatek z wielkim glejtem ... ?????
to wtedy raczy nam łaskawie odpowiedzieć...
koszmar jakiś....

basiajar
Postów: 47
  20.05.2014 17:40

Jagódko, pisałam do moderatora na jego pocztę, bardzo miło odpowiedział i uważam, że jeśli ktoś ma problemy ze wstawianiem zdjęć, powinien się z nim skontaktować bezpośrednio na jego pocztę. Ja problemów nie mam, jeśli muli mój komp, to znaczy, że ściąga aktualizacje, wtedy go wyłączam, poczekam aż wszystko zainstaluje i na nowo chodzi bezproblemowo
test

asiok
Postów: 1128
  20.05.2014 18:06

... a ja nadal nie rozumiem dlaczego trzeba pisać prywatne maile... skoro sprawa dotyczy paru osób... !
tym bardziej, że ... wina leży po stronie portalu a nie prywatnych komputerów...

jedna już Ogrodniczka ... co widać odeszła... i to , która najdłużej była zalogowana na portalu ...
naprawdę przykre to jest !

i nadal żadnej reakcji !

filipek
Postów: 452
  20.05.2014 18:39

Nie wiem jak to jest , ale ja nie mam problemów z ogrodniczką


1 2 3 4 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT