Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Spotkanie Ogrodniczek 2015
   O forum    |    Zasady


1 2 3 ... 24 następne »



Krystyna
Postów: 601
  5.01.2015 22:04

Pozwoliłam sobie, a właściwie to na prośbę Krysi - garden, na założenie nowego wątku. Wiemy, że to dopiero styczeń, ale to jest właśnie czas, żeby wybrać odpowiadające dla nas miejsce i dokonać rezerwacji. Do tej pory padła jedna propozycja, Stegny ... piasek, woda, fale, jednym słowem MORZE
Jest też proponowany termin: koniec sierpnia, początek września.

garden2000
Postów: 231
  5.01.2015 22:14

Ja już się Krysiu też zgłaszam!!!! to już jest nas dwie Byliśmy tak daleko w Toruniu!! Nad morze mamy tylko ciutkę więcej inną trasą.Od 20 sierpnia kończy się sezon wczasowy to bylibyśmy taniej po sezonie albo od końca sierpnia na początek września...A chętni mogli by nawet ciutkę dłużej sobie pochodzić nad morzem....Zgłaszajcie się i piszcie co i jak...
Gerbera

piegus1
Postów: 996
  5.01.2015 22:20

Do tej pory padła jedna propozycja, Stegny ... piasek, woda, fale, jednym słowem MORZE
Jest też proponowany termin: koniec sierpnia, początek września.

I niech tak zostanie Amen..... ja tez pewnie zostałabym dłużej

Ale trzeba chyba tym razem liczyć trzy doby bo jednak z południa to trochę km jest...a jechać aby się przespać i wracać to bez sensu...wiec myslę,że tym razem spotkanie 4 dniowe powinno być. Ela pewnie zrobi rozeznanie co do wolnych terminów....

Krystyna
Postów: 601
  5.01.2015 22:36

Jeszcze pytanie, kto będzie zapisywał chętnych na spotkanie

basienka
Postów: 9
  5.01.2015 22:48

Chętnie bym pojechała ale nie mam samochodu może po drodze ktoś by mnie zabrał ?zapłacę za benzynę

piegus1
Postów: 996
  5.01.2015 22:53

Basiu...ja mogę Cię zabrać z Włocławka do Torunia dojedziesz i dalej pojedziemy razem.....

Krysiu...nieśmiało zaproponuję,że....może Ty i Halinka tradycyjnie, a Ela jako koordynator miejscowy

Krystyna
Postów: 601
  5.01.2015 22:56

Hurrrrrrrrrra, mam co robić oczywiście mogę

Krystyna
Postów: 601
  5.01.2015 22:59

Krysiu-gardenko, my oczywiście pojedziemy pociągiem jeszcze Lucynkę weźmiemy ze sobą

garden2000
Postów: 231
  5.01.2015 23:19

Jasne Krysiu!!!! pociągiem będziemy mieć wesoło może jeszcze ktoś do nas dołączy z gór Ja chętnie troszku dłużej zabawię tak ja Ty pisałaś i już zdejmujemy butki i siup do wody!!! oczywiście tylko do kolanek
Gerbera

basienka
Postów: 9
  5.01.2015 23:21

To fajnie Iwonko jeszcze dogadamy szczegóły


1 2 3 ... 24 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT