Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Spotkanie Ogrodniczek 2015
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 ... 24 następne »



Regina
Postów: 24
  6.01.2015 09:41

Ja się piszę,termin mi odpowiada,mam nadzieje że do trzech razy sztuka i wreszcie się z wami spotkam i że los nie spłata mi ponownie figla

elakowal49
Postów: 579
  6.01.2015 10:41

Ośrodek Wypoczynkowy Koral Stegna - Ośrodek Wypoczynkowy Koral w Stegnie - tutaj znajdziecie wszystko na temat ośrodka.
Wszystkie warunki są do omówienia i termin też.Dokładnie będę wiedziała wieczorkiem i wtedy napiszę.
Cieszę się,że Krysia mi pomoże bo jest w tym dobra.
Czekamy na dalsze osoby bo musze podać ile osób będzie w przybliżeniu!...

elakowal49
Postów: 579
  6.01.2015 11:10

Już wiem więcej!
Będzie to ostatni tydzień sierpnia czyli 28-30 tj.piątek przyjazd,sobota i w niedzielę wyjazd.Pokoje w/g zyczeń a także dla chętnych domki.
-piątek wieczorem grill z ciepłym posiłkiem lub możemy to przełożyć na sobotę
-sobota śniadanie +obiadokolacja
-niedziela śniadanie
-nocleg + wyżywienie na cały pobyt -cena zaproponowana przez właścicielkę ok.150 zł.
Jeżeli to Wam odpowiada to będę rozmawiać już na poważnie, zaliczka do uzgodnienia.

elakowal49
Postów: 579
  6.01.2015 11:14

A i pamiętajcie,ze mamy dereniówkę od Eli/Elka49/ do wypicia bo w Toruniu nie zdążylismy tego zrobić.

elakowal49
Postów: 579
  6.01.2015 11:34

Grilla można przełozyć na sobotę zamiast obiadokolacji wtedy będzie więcej na ciepło/kiełbaski,karkówka ew.szaszłyki/ oczywiście wszystko do uzgodnienia.
Wskazane są własne ręczniki,pościel jest na miejscu.
Czyli podsumowując:
2 noclegi
posiłki jw.od osoby ok.150 zł.
Czyli organizujemy się i spotykamy.

elakowal49
Postów: 579
  6.01.2015 12:51

Padło pytanie czy można przyjechać w czwartek,tak można i nie ma żadnego problemu tylko trzeba wcześniej napisać.

garden2000
Postów: 231
  6.01.2015 13:51

Eluniu!! a jeżeli niektóre z nas chciały by tak jak napisałaś już we czwartek i zostać na przykład jeszcze dwa noclegi.Musiała bym to wiedzieć czy to możliwe bo od tego by zależał wykup biletów powrotnych.Buziaki
Gerbera

filipek
Postów: 452
  6.01.2015 14:45

ja prawdopodobnie odpuszczę tegoroczne spotkanie. W tej chwili nie planuję niczego tak daleko. Chyba,że uda mi się z Gdańska wpaść na chwilke, zobaczyć się z Wami. Tyle mogę teraz napisać

halinabylina
Postów: 552
  6.01.2015 18:51

Wyrażam zgodę na pomoc przy organizacji wyjazdu chociaż jeszcze nie wiem jak dojadę. Dla mnie to trochę za daleko chociaż miejsce mi się podoba. Zapisuje się a potem zobaczymy jeszcze jest sporo czasu

danusia2458
Postów: 198
  6.01.2015 20:19

Smutno mi bardzo ale ja nie dojadę mam dwu dniowe wesele


« poprzednie 1 2 3 4 ... 24 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT