Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Spotkanie Ogrodniczek 2015
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 20 21 22 23 24 następne »



misiopanda
Postów: 317
  13.08.2015 11:33

Elunia ja Cię nie dam powiesić.Kto na następny rok zrobiłby wątróbki W razie czego ze Stasiem Cię obronimy
misiopanda

elakowal49
Postów: 579
  13.08.2015 20:27

Jeżeli chodzi o naczynia jednorazowe to mamy dużo telerzyków większych,nozyków ,widelczyków ,łyżeczek i łyżek ale mało kubeczków i małych talerzyków.Nie ma też worków do smieci i serwetek.Przydały by sie jakieś naczynka na nalewki./Jest jedna z zeszłego roku./To chyba wszystko.Myślałam jeszcze o kawie ,herbacie i cukrze ale mamy na miejscu restauracje to może to niepotrzebne.Pozdrawiam serdecznie.

danusia2458
Postów: 198
  13.08.2015 20:32

Elunia to my przywieziemy worki na śmieci i serwetki

garden2000
Postów: 231
  13.08.2015 21:13

Eluniu!!!! a kto by komukolwiek z nas chciał krzywdę zrobić!!!!! WIEMMMMM wiem.... uściskać ucałować to i owszem
Gerbera

Brydzia
Postów: 366
  13.08.2015 21:32

No to ja kawkę,herbatkę i cukier między innymi przywiozę

nitka
Postów: 5
  15.08.2015 22:54

Witam wszystkich. Ponieważ nie mogłam obserwować wszystkiego co się ostatnio działo tutaj a zbliża się termin spotkania proszę o przydział obowiązków. Niestety nadal nie mam zgody na urlop i to martwi mnie najbardziej. Nie zapomniałam o Was ale w mojej rodzinie i pracy wszystko wywraca się do góry nogami.


Krystyna
Postów: 601
  15.08.2015 23:15

Elu i Danusiu, nie czytacie wpisów to co ja mam przywieźć? Naczynka na napoje mogłabym kupić, tylko one zajmują dużo miejsca, a ja jadę pociągiem

elakowal49
Postów: 579
  16.08.2015 19:22

Miłe uczestniczki V Zjazdu Ogrodniczek mam pytanie o której mniej więcej wszyscy przyjadą na miejsce.Chodzi o to na która zrobić obiadokolację.
Namiot weselny i basen jest do naszej dyspozycji bezpłatnie i możemy siedzieć i robić co chcemy i do której chcemy.
No to do milego!

danusia2458
Postów: 198
  16.08.2015 20:11

Krysiu teraz wróciłam i przeczytałam dokładnie to Ty weź worki i serwetki a ja postaram się kupić kubki plastikowe bo my samochodem jedziemy przecież

elakowal49
Postów: 579
  17.08.2015 14:36

Danusiu ja mam ok.50 kubeczków różnego rodzaju to za dużo nie kupuj,brakuje tylko szkiełek bo jest 10.Reszta jest.Wodę i napoje kupimy na miejscu.


« poprzednie 1 ... 20 21 22 23 24 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT