Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Gdzie i kiedy się spotkamy?
   O forum    |    Zasady


1 2 3 ... 9 następne »



staweg
Postów: 941
  27.01.2016 14:07

Zaczął się rok 2016, a zatem czas decydować o tegorocznym spotkaniu. Po dyskusjach w wąskim gronie oraz rozeznaniu możliwości, wybór padł na Kluszkowce (nieopodal zalewu czorsztyńskiego). Dobre warunki proponuje pensjonat "Willa Szarotka". Kto chciałby poznać położenie i podstawowe informacje, może kliknąć na poniższy link:
http://meteor-turystyka.pl/kluszkowce,kluszkowc...

Możliwe do wykorzystania terminy (czwartek kolacja do niedzieli śniadanie lub obiad) to 25 - 28 sierpnia lub 8 - 11 września. W terminie wrześniowym gospodarze mogą nam zapewnić większą swobodę (bylibyśmy właściwie sami), termin sierpniowy jest dość obłożony.
Koszt pobytu: około 75 zł za dobę (noclegi i wyżywienie). Możliwość wyjazdu do Czorsztyna, Niedzicy, Szczawnicy itd. Odpowiednio będą dobierane busy do liczby osób. Obok pensjonatu jest tzw. domek góralski z podjazdem dla wózków.
Decyzję co do terminu należałoby podjąć możliwie wcześnie, reszta spraw do uzgodnienia później.
Krysia wyraziła gotowość prowadzenia "listy obecności", myślę, że Halinka zajmie się finansami, ale na to jest jeszcze czas.
Proszę zatem o zgłaszanie chęci udziału.
Jeszcze dodatkowa informacja o dojeździe: najlepiej od strony Krakowa "zakopianką" do Nowego Targu, a potem kierować się na Krościenko lub od Nowego Sącza w Krościenku kierować się na Nowy Targ.
staweg

Krystyna
Postów: 601
  27.01.2016 17:53

Zgłaszam się pierwsza miejsce mi odpowiada, termin jest mi obojętny, na plus bardziej wrzesień
Mało nas ostatnio zagląda na Ogrodniczkę, więc proszę informujcie że na Forum jest wpis dotyczący tegorocznego spotkania.

halinabylina
Postów: 552
  27.01.2016 18:15

Super!!!! Nigdy nie byłam w Czorsztynie i okolicach i z przyjemnością chciałabym poznać tę część naszego pięknego kraju. Termin wrześniowy też odpowiada. Jestem za i proszę mnie wpisać na listę. Chętnie zajmę się stroną finansową spotkania. Pozdrawiam ))

garden2000
Postów: 231
  27.01.2016 19:35

Ciekawa i fajna propozycja. Ciekawe kto jeszcze coś zaproponuje.Ja oczywiście póki co jestem w stanie zawieszenia, bo nie wiem jak dam rady z moją astmą w takim rejonie.
Gerbera

filipek
Postów: 452
  27.01.2016 19:45

Fajnie byłoby zwiedzić te okolice, może kiedyś. Mam inne plany na wrzesień

danusia2458
Postów: 198
  27.01.2016 19:48

Jestem i ja -sierpniowy termin mam akurat wolny a wrzesień cały zajęty ale ja mam blisko więc mogę wpaść na dwa dni

misiopanda
Postów: 317
  27.01.2016 21:58

jestem i ja.Termin jest mi obojętny.Rejon mi też odpowiada.Zobaczę jeszcze raz
misiopanda

asiok
Postów: 1128
  28.01.2016 07:07

Widzę, że z każdym rokiem mam dalej do spotkania
w tym przypadku 655 km;
spotkanie ogrodnicze przeradza się w podróż turystyczną ( zwiedzanie itp.) a chyba nie chodzi o to...

także ja odpadam

misiopanda
Postów: 317
  28.01.2016 12:53

Asiu musi być sprawiedliwie.W zeszłym roku dziewczyny z gór miały najdalej.Teraz zmiana i te z nad morza mają daleko.Ale nas to nie przeraża,bo jednocześnie poznajemy nowe miejsca.Po za tym jedziemy na 4-5 dni to tak jak na wczasy.Miejsce jest piękne i warto je zobaczyć.Zawsze któraś część Polski będzie miała daleko
misiopanda

Lawinia
Postów: 326
  28.01.2016 17:28

Daleko!a może okolice Wrocławia i zwiedzanie Ogrodu Botanicznego?


1 2 3 ... 9 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT