Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Gdzie i kiedy się spotkamy?
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 7 8 9



halinabylina
Postów: 552
  20.08.2016 23:42

Witam! Dopiero dzisiaj po południu odczytałam SMS od Krystyny i po późnym powrocie do domu tylko co weszłam na O. Nie będę mogła wiele ze sobą zabrać ponieważ będę jechała sama pociągiem do Gliwic a potem z Krystyną dalej samochodem więc nie dam rady zabrać do plecaka wielkich bagaży. Na pewno przywiozę dwie nalewki. Proponuję imbirową i z jagody kamczackiej do ciast na pewno będą odpowiednie a do kiełbasek mogę kupić na miejscu albo po drodze piwko

elakowal49
Postów: 579
  21.08.2016 07:38

Zostało trochę noczyń jednorazowych to dokupię ,na pewno jakieś piwo i napoje po drodze i moze jakies propozycje.

Brydzia
Postów: 366
  21.08.2016 12:39

Ja może paprykę w miodzie i kiełbaskę w wekach i jakieś ciasto,ale to po drodze kupie bo wyjeżdżamy w środę.

Magnolia118
Postów: 95
  21.08.2016 17:16

Widzę że dziewczynki zapasy szykują Ja na pewno przywiozę naleweczki, coś na ognisko i może jakąś przekąskę. Do środy mam gości więc mam mało czasu na przygotowania do wyjazdu...do zobaczenia w czwartek
Magnolia

misiopanda
Postów: 317
  21.08.2016 22:03

ja przywiozę jakieś pieczone przekąski i kiełbaskę własnej roboty,nalewki i białą wódkę dla panów.Mam jeszcze trochę kieliszków ,szklaneczek i talerzyków
misiopanda

Krystyna
Postów: 601
  21.08.2016 23:55

zapomniałam dodać, nalewkę też jakąś przywiozę

Regina
Postów: 24
  22.08.2016 08:46

Pozdrawiam wszystkich i z przykrością muszę zawiadomić że mnie na zjeździe nie będzie mam chyba jakiegoś "ch" pecha zawsze mi musi coś pokrzyżować plany.Życzę udanego odpoczynku Regina

staweg
Postów: 941
  22.08.2016 13:05

No to się nam trochę "posypała" frekwencja. Może ktoś na "last minute" się zdecyduje? Miejsca są. Przyjechać warto!
Ja przywiozę dobry chlebek no i nalewkę-zgadywankę.
Jeśli byłyby jakieś "chciejstwa" co do moich bylin, to proszę je wyrazić. Przywiozę.
To do zobaczenia we czwartek.
staweg

Krystyna
Postów: 601
  24.08.2016 17:22

Witam! Ela jest już na miejscu. Przekazał, że w pokojach nie ma ręczników, a więc bierzemy swoje.

michalbora
Postów: 3
  31.08.2017 14:57

Czy w tym roku również będzie organizowane spotkanie dla miłośników roślin i rzecz jasna forumowiczów ?
http://borowkaamerykanska.info.pl


« poprzednie 1 ... 7 8 9



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT