Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Gdzie i kiedy się spotkamy?
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 ... 9 następne »



garden2000
Postów: 231
  28.01.2016 19:04

No!!! to ja pooglądałam i stwierdziłam że miejsce piękne i ciekawe.Więc i ja już się piszę na to Spotkanie
Gerbera

asiok
Postów: 1128
  28.01.2016 19:09

hm... Jolu... szkoda, że ta sprawiedliwość jakoś mnie nie dotyczy ;

garden2000
Postów: 231
  28.01.2016 19:14

Asieńko!! poprzednie było w Toruniu, teraz było w Stegnie.Czyż my nie mieliśmy daleko??? Ale jechałyśmy pociągiem i dojechałyśmy Podróż też może być przyjemna.A Expres intersity premium jechał pięknie i wygodnie tylko 5 godzin..
Gerbera

misiopanda
Postów: 317
  28.01.2016 19:48

Pooglądałam to miejsce.Piękne okolice Pienińskiego Parku.Można organizować wspaniałe wycieczki,każdy znajdzie coś dla siebie.
A że daleko Asiu,to pomyśl ile kilometrów przejechały dziewczyny w zeszłym roku i też dojechały.Nasza Ela ma bardzo daleko bo 700 km. i też się wybiera.Jak ktoś chce się spotkać,to i tak przyjedzie nawet daleko
misiopanda

Lawinia
Postów: 326
  28.01.2016 19:54

Daleko dla mnie, 9 godzin jazdy bez przerwy
No ale wszyscy nie muszą być

becia123
Postów: 212
  28.01.2016 20:17

Miejsce fajne ale nie wiadomo jak z radami i spływem podręczników dla uczniów jak spłyną do 20 tego sierpnia to ok ale jak później to będę ostatni tydzień siedzieć w bibliotece. Także ja nie mogę określić się .Co prawda wybieramy się w te rejony latem jednak nie zależne jest to ode mnie czy dam radę w tym terminie.

elakowal49
Postów: 579
  28.01.2016 21:01

Witajcie!Chętnie pojadę aby spotkać się z Wami!Jest bardzo daleko bo 773 km ale podzielimy na dwa razy ew.pojedziemy pociągiem ale to wszystko pod jednym warunkiem ,że będę zdrowa.I nie chodzi o miejsce tylko o to żeby się znowu spotkać a odległość nie ma znaczenia.Pozdrawiam serdecznie i już się cieszę!

garden2000
Postów: 231
  28.01.2016 22:42

Irenko!!!! było by fajnie, wreszcie Ciebie zobaczyć
Gerbera

Krystyna
Postów: 601
  29.01.2016 13:23

Śledzę, co piszecie i zapisuję na listę. Propozycja Wrocławia też byłaby fajna, ale cenowo pobyt byłby droższy. Są hostele w miarę z tanimi noclegami, ale w nich raczej nie ma wyżywienia, są takie które proponują w pobliskiej restauracji i wówczas zamawia się z wyżywieniem. Na śniadanie można jeszcze iść, ale wracać na obiad z oddalonego punktu Wrocławia ... nie bardzo!
Mam w takim razie pytanie, kto byłby za Wrocławiem, bo jak wiecie szukanie odpowiedniego miejsca i z salą do naszego użytku w czasie pobytu, będzie raczej trudne, a ceny w hotelach wiecie jakie mogą być.

Magnolia118
Postów: 95
  29.01.2016 13:32

Witam kochani nareszcie nie będę miała daleko na spotkanie bo oczywiście jadę miejsce jest atrakcyjne , nawet statkiem można popłynąć po jeziorze Czorsztyńskim o duchach w Niedzicy nie wspomnę
Magnolia


« poprzednie 1 2 3 4 ... 9 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT