Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Gdzie i kiedy się spotkamy?
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 9 następne »



staweg
Postów: 941
  29.01.2016 15:01

Podczas spotkania w Stegnie, większość uczestniczek opowiadała się za następnym spotkaniem w górach. Wyszukałem zaciszne, niedrogie, wygodne miejsce w atrakcyjnej okolicy i z bardzo sympatycznymi, życzliwymi gospodarzami. Nie znaczy to, że nie może być inne. Gdyby było ciekawe miejsce koło Wrocławia, to czemu nie? Rezerwacja w Kluszkowcach jest jeszcze bardzo "wstępna". Liczę na szeroką dyskusję. Byle nie przeciągnęła się do maja, bo wtedy już nic nie znajdziemy.
staweg

garden2000
Postów: 231
  29.01.2016 18:18

Dziewczynki!!! jeżeli ja ze swoją dolegliwością jestem ZA to!!!! Krysiu proszę mnie wpisać.Bo mnie miejsce ciekawi,dużo poczytałam pooglądałam. Znowu zobaczymy coś ciekawego i pięknego To ja jestem Pierwsza na liście
Gerbera

Krystyna
Postów: 601
  29.01.2016 18:26

To prawda, na spotkaniu w Stegnie opowiedzieliśmy się za spotkaniem w górach. Stasiu miał wyszukać ciekawe miejsce i takie znalazł, przy tym zostajemy. Ludzie szukające miejsca na wakacje zaczynają już z początkiem roku, więc musimy w miarę szybko się decydować. Proponuję termin 15 luty.2016r.

Krystyna
Postów: 601
  29.01.2016 18:28

Krysiu - gardenko, nie jesteś na pierwszym miejscu ale na liście jesteś

staweg
Postów: 941
  29.01.2016 20:20

Ja - tak jak wspominałem - przyjeżdżam z Anką, a więc proszę zapisać 2 osoby.
staweg

garden2000
Postów: 231
  29.01.2016 21:41

Krysiu!!! ważne że już jestem na liście
Gerbera

misiopanda
Postów: 317
  29.01.2016 22:05

ja jestem za propozycją Stasia.Proszę zapisać mnie i mojego męża
misiopanda

Krystyna
Postów: 601
  29.01.2016 23:33

Śledzę i zapisuję

elakowal49
Postów: 579
  30.01.2016 10:11

Tak jak napisałam chętnie się zapiszę własnie tam gdzie Stanisław proponuje,oczywiście dwie osoby czyli ja i mój Ro!Natomiast termin jest mi obojętny i to też może ustalajmy jaki komu pasuje.

staweg
Postów: 941
  1.02.2016 09:59

Poza tym, że deklarujemy chęć uczestniczenia w spotkaniu, należałoby rozstrzygnąć dwie kwestie: termin i czas trwania. Początkowo spotykaliśmy się w piątek, a rozstawali w niedzielę. W ubiegłym roku przedłużyliśmy spotkanie przyjeżdżając już we czwartek. Wstępnie rezerwowałem terminy w takim właśnie układzie; od czwartku do niedzieli, ale decyzja należy do uczestników.
Druga kwestia to termin. W tym pensjonacie dostępne są dwa wymienione w pierwszym spocie. Mnie w zasadzie obojętne, który z nich wybierzemy, ale ze względów pogodowych opowiadałbym się raczej za wrześniowym. Sierpień zapowiada się co najmniej tak upalny i suchy, jak ubiegłoroczny, a po 25. mogą wystąpić burze i silne wiatry. Pierwsza połowa września ma być pogodna, ale już nie tak gorąca jak sierpień. Proszę zatem o decyzje.
staweg


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 9 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT