Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› UDOSKONELENIE OGRODNICZKI....
   O forum    |    Zasady


1 2 3 ... 25 następne »



jolanta
Postów: 106
  14.01.2010 22:09

MOJE DROGIE OGRODNICZKI,NIE WIEM CZY TYLKO JA JESTEM TAKA NIECIERPLIWA,ALE NERWY MNIE BIORA GDY MAM DOJSC DO PRZECZYTANIA OSTATNIEGO POSTU...A KILKU KROTNIE ZOSTAJE WYLOGOWANA,BARDZO PROSZE ZRÓBCIE COS Z TYM.

brygida
Postów: 430
  15.01.2010 10:23

mnie też diabli biora , ale my nic nie możemy , jak wiesz to sprawa "wyższej rangi "
siwa

puchatek
Postów: 73
  15.01.2010 14:41

A może to nie wina naszego forum tylko internetu na danym terenie, bo ja nie mam takiego problemu.Pozdrawiam przy okazji wszystkich.

piegus1
Postów: 996
  15.01.2010 18:59

tak samo jest z przeglądaniem zdjęć w galerii,jak chce się obejrzeć jedno z pierwszych zdjęć to trzeba po kolei otwierać strony bo inaczej na danym zdjęciu i tak wyrzuci do ostatniego zdjęcia

miecia
Postów: 394
  15.01.2010 20:01

Tak samo jak Krysia nie mam problemu z wylogowywaniem.

jolanta
Postów: 106
  16.01.2010 15:29

KURCZE,A JAGORSZE JEST DOJSCIE DO NAJNOWSZYCH POSTÓW...POPROSTU TRZEBA MIEC MAX CIERPLIWOSCI...

Alinka1
Postów: 315
  16.01.2010 18:10

Jolu, wiem, że jesteś lekko zdenerwowana działaniem ogrodniczki.
Nie obraź się. Mam jednak do Ciebie małą prośbę - czy możesz pisać normalną czcionką? Ciężko się czyta tekst pisany z caps lockiem, u Ciebie to nie pierwszy raz. Wg internetowej netykiety tak pisany tekst to jest krzyk i nie powinno się tego nadużywać.


Markos jest teraz na urlopie, nie każdy może, a może nie każdy lubi latem. Po powrocie na pewno tu do nas zajrzy i napisze nam czy będą wprowadzone w najbliższym czasie jakieś ulepszenia.
"Natura to zielone schronisko okaleczonych dusz." Anne Louise Stael-Holstein

jolanta
Postów: 106
  17.01.2010 20:48

Droga Alinko tylko dla Ciebie tak pisze,hmmm po raz pierwszy słysze o takim czymś ,że jest jakis problem z pisamien z duzej litery...ale ok.wg życzenia.Żegnam.Miłego Wieczoru.

Co do Markosa,to faktycznie czas pokaze co sie zmieni.

jolanta
Postów: 106
  17.01.2010 20:50

Ps.to co jak bym pisała kolorowa czcionka i pochyła to tez tak nie moge...

storczyk
Postów: 1
  17.01.2010 22:05

Witam wszystkich na forum.Mam na imię Wanda. Mieszkam w Krakowie.Tutaj mam działkę 3a. W okolichach Gorlic jest dom rodzinny moich rodziców.tam tez mam ogród.


1 2 3 ... 25 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT