Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› UDOSKONELENIE OGRODNICZKI....
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 22 23 24 25 następne »



misiopanda
Postów: 317
  14.01.2013 16:16

Po co opisywać problemy na maila przecież wszystkie problemy z Ogrodniczką są tu opisane.Wszystkie co do jednego.Po co robić to drugi raz.Niech technik zajrzy sobie na forum i wszystko będzie wiedział.To jest lekceważenie naszych postulatów.Co to za tłumaczenie,że nie masz Markosie czasu.Masz od tego ludzi i oni powinni dbać o to żeby Ogrodniczka działała,chyba,że nikomu na tym nie zależy.
misiopanda

Markos
Postów: 204
  14.01.2013 18:09

Powtórzę jeszcze raz. Jeśli jest problem proszę go opisać i informacje przesłać mailem na adres: redakcja@ogrodniczka.pl

Będę wdzięczny za stosownie się do procedury.
Trwają zmiany, duże zmiany :)

irlandia2
Postów: 20
  16.01.2014 16:20

Mam wielką prośbę do Administratora tej strony.W moim profilu nie chce się ukazać nowy awatar.To zdjęcie jest jakby zahamowane.Ile razy go próbuję usunąć ...to owszem z początku jest usunięte ale potem znowu wraca.Nie wiem dlaczego jest aż tak zamazane.Wstawiłam drugie zdjęcie w profilu ale ono pojawia się jak kliknę ..-powiększ.Proszę o naprawienie tej usterki..Pozdrawiam-Irena.
irenka Giżycko

asiok
Postów: 1128
  24.07.2016 07:54

Markos
obiecywałeś zmiany !
na wszystkich portalach widać postępy a na Ogrodniczce... lata mijają i nadal nic się nie dzieje...

i co Ty na to ?

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  25.07.2016 16:30

A ja mam klopoty od tygodnia, ogrodniczka poprostu Muli i dlugo trwa wgrywanie zdjec i ich otwieranie!
Zosia

asiok
Postów: 1128
  6.09.2017 10:12

Markos... to co się dzieje na portalu to ręce opadają...

dzisiejszych wpisów na głównej stronie nie widać ... Ivonetka i Sabinka zawiesiły się ...i wiszą tak od wczoraj...
nie bądź arogantem i w końcu poczyń jakieś zmiany a nie tylko wprowadzasz reklamy... nie olewaj użytkowników !

może czas się odezwać ? raz na pięć lat ???

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  6.09.2017 18:44

ja tez juz napisalam i do tej pory nie mam odpowiedzi a to zawieszenie na glownek stronie jest juz od ubieglego tygodnia, dzisiaj rano wogole nie moglam wejsc na ogrodniczke, wyglada na to ze macie nas gdzies i to jest przykre
Zosia

jagoda.z.g
Postów: 719
  7.09.2017 19:31

Dziewczyny,pisanie tutaj jest bezcelowe!!nikt tu nie zagląda ...no nie nikt!!..my tak ale przecież nie o nas tu chodzi!!Bardzo wątpię czy będzie jakakolwiek reakcja...u mnie koperta przy pw miga już 3 lata czy jest nowa wiadomość czy nie!!Bardzo poważnie zastanawiam się nad tym czy zostanę na O!!

jagoda.z.g
Postów: 719
  7.09.2017 19:32

...udoskonalanie ogrodniczki!!!...kpina!!!! raczej degradacja!!

staweg
Postów: 941
  9.01.2018 15:17

Stan witryny zdaje się sugerować, że żadnego Moderatora tu nie ma. Markos od lat nie reaguje (ostatni wpis z 2013 r.), usterki nie są naprawiane i w ogóle, chyba tylko ogrodnicy-użytkownicy portalu wykazują jakąś troskę. Ja nawet przestałem dodawać rośliny do katalogu, bo nikt się tym nie interesował. Obawiam się, że funkcjonuje tylko sklep, a nasz portal "leci" wyłącznie siłą rozpędu. Gdyby nie grupa przyjaciół, spotkania w realu itp. to już dawno zadowoliłbym się grupami tematycznymi na facebooku, gdzie zresztą wielu z nas się uaktywniło.
staweg


« poprzednie 1 ... 22 23 24 25 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT