Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Gdzie warto zajrzeć!!
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 8 następne »



staweg
Postów: 941
  22.01.2010 23:00

Lawinio, kliknij na reklamę po lewej (Świat cebul), pełne liliowce (najdroższe) są po 16 - 17 zł, a irysy japońskie zaledwie po niespełna 6 zł.
staweg

staweg
Postów: 941
  23.01.2010 15:21

Skoro już polecamy sobie różne strony, to całkiem niezłe dwie mogę Wam rekomendować:

http://ogrod-amat.strefa.pl/

http://tabaza.info/index.php
staweg

mariolas
Postów: 185
  23.01.2010 16:11

A czy jest ktoś w naszym gronie z Olsztyna ?? pytam bo mam cynk że w OBI są tam spore promocje : storczyki po przekwitnięciu 5 zł sztuka natomiast storczyk Paphiopedilum który normalnie kosztował 46 zł przeceniony na 10 zł, oprócz tego piękne grudniaczki po 3 zł , szeflerka ładna duża 5 zł , kwitnąca Vriesea też 5 zł , krotony też 5 .Ogólnie sporo kwiatów większość właśnie po 5 zł , storczyki kwitnące były po 8 zł .

Gdyby ktoś tam był proszę o pomoc w zrobieniu zakupów na moim zadupiu nie ma takich sklepów a tym bardziej promocji Wy opisujecie co jest w lidlu czy w biedronce nawet w gazetkach to widzę ale w naszych sklepach takiego asortymentu brak

brygida
Postów: 430
  23.01.2010 17:45

Mariolka jakbys popatrzyła na mapke to byś wiedziała że nie mamy nikogo w Olsztynie !a z reszta po co Ci az z OLsztyna ? blizej nie masz marketów ?teraz we wszystkich sa poprzeceniane kwiaty, a w Twoim Minśku Mazowieckim ?
siwa

mariolas
Postów: 185
  23.01.2010 19:43

Brygido
jest tak jak napisałam jest Lidl i biedronka -gdzie nie wiem czemu ciężko trafić na promocje kwiatowe (nawet bez promocji nie ma) byc może dlatego że są stosunkowo małe te sklepy a i jest Carrefour w którym jak byłam w niedzielę szoku doznałam zlikwidowali dział ogrodniczy .
Do warszawy mam 64km a z tego co mi wiadomo po za tą ostatnią promocją w OBI tez ciężko trafić na przecene roślin domowych - teraz sa ale takie odpadki storczyki przelane zgniłe.

brygida
Postów: 430
  24.01.2010 10:29

No cóż , ja teraz kupuję w Biedronce,tam zawsze sa jakieś kwiaty , cebul jeszcze nie ma , ale są w koszyczkach i doniczkach juz posadzone a pózniej to jest tego sporo, nawet pnące i tam kupuje ziemię do kwiatów , bo jest tańsza.
siwa

mariolas
Postów: 185
  24.01.2010 21:01

cóż jak nie wierzycie zapraszam do siebie

jolanta
Postów: 106
  26.01.2010 13:14

Przepraszam,nie wiem czy tu sie was poradzic czy co???Wole pytac niz znowu dostac po głowie;-]Kpiłam w biedronce miniaturowe azaie-czy moge je pozniej przesadzic do ogrodu ???Bo nie ma nic napisane jaka to odmiana,ani nic konkretnego.Dziekuje i pozdrawiam.

staweg
Postów: 941
  26.01.2010 15:40

Zwykle w tym okresie sprzedawane są odmiany azalii japońskich nie przystosowane do warunków zimowych. Można je na lato wystawić, a nawet wysadzić do ogrodu, ale jesienią trzeba znów zabrać do doniczki i ciepłego pomieszczenia.
staweg

jolanta
Postów: 106
  26.01.2010 19:47

Bardzo dziekuje za odpowiedz


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 8 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT