Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› poprawki
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3



Markos
Postów: 204
  22.07.2012 12:01

martini, do jakiego profilu pisałaś maile?
Jedyny adres do spraw ogrodniczki to:

ogrodniczka@ogrodniczka.pl

Osobiscie porządki robię bez logowania się na ogrodniczkę po prostu widzę co sie dzieje i jak trzeba ciachnąć to ciacham
Z prywatmnych wiadomości w zasadzie nie korzystam i nie polecam do kontaktu z redakcją, nie mam nawyku uzywania ich pozatym nie zostały stworzone do kontaktu z administratorami.

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę

Markos
Trwają zmiany, duże zmiany :)

zygalazka
Postów: 670
  17.11.2012 09:34

Markos!
Mam prośbę.Czy będzie można kiedyś poprawiać,albo usuwać wpisy na forum.Czy taki wpis jest już zaklepany?Teraz jest tak,że pomylisz się i już" po ptokach".Na przykład ten mój ostatni wps 'ruchawki'.Nie udało się i co zrobić.



don

Markos
Postów: 204
  17.11.2012 10:12

zygalazka, szczerze powiem, ze nie wiem. Tu jest problem taki, że postów nie powinno się poprawiać takie jest moje zdanie. A jeśli zajdzie pomyłka w następnym poście prostujesz sprawę. Może w nowym roku zmienię zdanie lub koledzy się do tego też przekonają.
Trwają zmiany, duże zmiany :)

bea
Postów: 192
  12.01.2013 14:11

Halo!!Halo!!!Zarządzający tym forum ,odezwijcie się !!!!Chciałam napisać na pw ,ale wyczytałam ,że nie są czytane te wiadomości ,toteż piszę w tym wątku .Może warto czasem czytać posty ,bo My od kilku dni piszemy ,że Ogrodniczka źle działa ,nie można przeglądać zdjęć .!!! .Proszę o zainteresowanie się tą sprawą .

Maryna
Postów: 141
  12.01.2013 18:40

Przeglądanie to jeden problem.Ja ma fotki,które od dwóch dni próbuję dodać do mojej galerii.I co, figa z makiem.Już nie próbuję.A jak wiecie mam spore zaległości ...


« poprzednie 1 2 3



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT