Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Do fasolki555
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 3 4 5



fasolka555
Postów: 66
  8.04.2008 14:15

microsoft office picture menager taki mam program, w którym otwieram i zapisuje zdjęcia.

07jansiwiutki
Postów: 721
  8.04.2008 14:46

1.Czy zdjęcia psiuni, grzybka i pomidora, które wkleiłem w poprzednich postach, były równiez obrabiane w Twoim programie?

2. Czy w programie przy zmianie wielkości jest opcja zmiany rozdzielczości i czy coś tam zmieniasz?
07jansiwiutki

fasolka555
Postów: 66
  8.04.2008 15:11

innego programu nie miałam a w programie mam tylko "zmień rozmiar" o żadnej rodzielczości nic nie ma
głupio mi że taki laik ze mnie a chciałabym mieć nie wiem co, taka nieumiata jestem, sorry,

07jansiwiutki
Postów: 721
  8.04.2008 17:23

Z tego co ja widzę, ten program psuje Ci zdjęcia (tworzy "kafelki" - patrz - stokrotka. Pozwolisz, że skopiuję kilka Twoich innych zdjęć i muszę mieć czas, żeby się nimi zająć.
A na tymczasem mam taką propozycję:
- wejdź z kontakt z Alinką1, która edytuje swoje
zdjęcia w darmowym programie IRFAN WIEWV, i dobrze
sobie z nimi radzi, na pewno Ci dużo powie o tym
programie (ja go nie znam). A Alinka1 jest
niezwykle uczynna. A ja tymczasem chcę rozgryzać
Twoje prace. Am sorry
07jansiwiutki

fasolka555
Postów: 66
  8.04.2008 17:46

normalnie mi głupio że zabieram Ci czas, wczoraj ściągnęłam program picasa, zrobiłam zdjęcie machonii mam galerii i obrobiłam w tym programie, to znaczym automatycznie dobrałam kolor i atomatycznie dobrałam kontrast, jesli będziesz miał czas to zerknij

07jansiwiutki
Postów: 721
  9.04.2008 11:51

Fasolko, nie jest tak źle. Widzisz, już wiesz czego oczekujesz. Jeżeli zrobisz jakieś zdjęcie, to po zapisaniu go na dysku obejrzysz go sobie spokojnie w Windowsie. Póżniej obrobione zdjęcie zapisz z nowym numerem (do isniejącego dodaj literkę a, np:
zdjęcie ma nr DSC_0255, to obrobione zapisz DSC_0255a) do tego samego folderu co poprzednie. W Windowsie możesz przełączać się pomiędzy tymi zdjęciami za pomocą "strzałek" i wtedy na szybko porownujesz oba zdjęcia.
W programie picasa obrobiłaś automatycznie i jest dobrze. Możesz spróbować samodzielnej korekty suwakami (tak myslę) i obserwować zmiany.
Tylko spokojnie nie wszystko od razu, a będzie OK.
07jansiwiutki


« poprzednie 1 ... 3 4 5



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT