Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Z Sulejowa, jak było ,kto był to wie....
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 3 4 5



garden2000
Postów: 231
  27.09.2012 20:46

Szkoda!!!!!!! Ale ja Eluniu!!! mam ogromną nadzieję że razem z M jednak przyjedziesz się z nami uściskać
Gerbera

Maryna
Postów: 141
  27.11.2012 20:56

Elu,jak najbardziej zgadzam się z Tobą to nasi koledzy ogrodnicy,którzy tak jak i ja kochają piękną dziką przyrodę.Jest jeszcze jansiwiutki,ale jakoś ostatnio rzadko zagląda na strony ogrodniczki.Lubiłam także fotki kolejnego pana, Włodka ostatniego,ale ten zupełnie o nas zapomniał. A szkoda dawał nam zawsze cenne wskazówki.Elu piszę tutaj o panach co wcale nie jest dowodem na to,że nie cenię naszych koleżanek ogrodniczek.Ich foty są dla mnie nowicjuszki cennym materiałem do naśladowania i brania przykładu jak pięknie można podglądać naszą przyrodę.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

berta
Postów: 95
  30.11.2012 22:18

Uważam,że nie tylko wymienieni przez Marysię Ogrodnicy potrafią robić profesjonalne zdjęcia,jeśli zerknie w galerie Ogrodniczek,to dopatrzy się również profesjonalizmu wśród wielu naszych dziewczyn..)
Ja nie wymieniała bym nikogo po nicku,aby innym nie sprawić przykrości,a też zasługują na wyrazy uznania.
berta

Maryna
Postów: 141
  3.12.2012 19:57

To ,że wymieniłam tych panów to nie przypadek.Tak jak napisałam w poprzednim wpisie pokazują przyrodę tą w pierwotnej formie.Dziką.To co mnie interesuje.A panie z naszej Ogrodniczki to znakomite fotografki.Jeżeli ktokolwiek czyje się urażony lub niedoceniony proszę o wybaczenie.Nie miałam zamiaru sprawiać nikomu przykrości.Dowodem na to jak bardzo je cenię i uczę się od nich niech będą wpisy pod fotami w Waszych galeriach.
Dziękuję za wskazówki.Będę się bardzo starała,żeby nie robić takich wpisów.Jeszcze raz przepraszam.


« poprzednie 1 ... 3 4 5



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT