Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogrodniczka.pl - cała ona! —› Przywitania,powitania,pytania no i rozmowy dowolne:)dla tych nowych i nie tylko!!
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4



garden2000
Postów: 231
  6.04.2012 20:47

I kto???? tu w Ogrodniczce wprowadza zamęt i niesnaski...Coś Ogrodniczka nie ma szczęścia do imienia- Monika- a może to jedna i ta sama Monika???
Od kiedy tu jestem problem zawsze stwarza MONIKA- a już myślałam że się to imienne fatum zmieni.
Całuski Moniko czy jak to tam jest z Tobą...
Gerbera

monika110181
Postów: 112
  6.04.2012 22:35

Nie wiem jaka tu Monika była i kiedy,ja jestem wciąż ta sama,tylko zimą nieobecna.Jestem taka jak widzicie miła i uprzejma ,no może troszkę zadziorna,ale nieszkodliwa.WSzystkiego dobrego dla tych co mnie juź troszkę poznali i wiedzą jaka jestem i dla tych,którzy omijają mnie szerokim łukiemB-)

terry
Postów: 604
  7.04.2012 00:22

a może załóż Moniko bloga,tam będziesz mogła sławić swe talenty

Maryna
Postów: 141
  22.09.2012 22:46

A Monika jak zwykle nie odpuszcza.Na forum wchodzimy bez żadnych protekcji.Możesz to zrobić tak samo jak i reszta.Nikt tu nikogo nie proteguje.Są pewne zasady przyjęte na tych stronach i nie staraj się ich na siłę
zmieniać.Może wyda Ci się to zbyt brutalne ale powiem to co myślę.Tak prosto z mostu.Krętacze uznają,że nie postępuję dyplomatycznie.Nie to nie ja.Już taka jestem i nikt ,Ty również tego nie zmieni.A więc: jeżeli szukasz sensacji i innych reguł to nie tutaj.Odpuść,bo Twoje komentarze nie są mile postrzegane.Zastanów się czy warto.

elakowal49
Postów: 579
  23.09.2012 13:09

Brawo Maryniu!

07jansiwiutki
Postów: 721
  27.09.2012 17:33

Może i ja coś w tej sprawie dodam od siebie:

Monika110181 pisała:

a jeśli ktoś będzie pisał DUUUŻYMI LITERKAMI,TO JEŚLI TO PROBLEM DLA KOGOŚ TO POPROSTU NIECH NIE ODWIEDZA TEGO TEMATU,TYM BARDZIEJ,ŻE TEMATÓW JEST TU BAAARDZO DUŻO


"najważniejszy jest człowiek i nie ważne jak pisze czy dużymi czy małymi,z błędami czy bezbłędnie,dlatego proponuję zostawić ten temat,jak widać i tak wszyscy pięknie piszą tak jak w zasadach netykiety..jak narazie"

Jasiej odpowiedział:

...etykieta...
...Nie jest to po to żeby komuś dokuczyć ale żeby Twoje i innych wypowiedzi stały się bardziej czytelne i zrozumiałe.Nikt nie zabrania używania dużych liter,lecz są one aby podkreślić jakąś ważną wypowiedź...



Moje spostrzezenia.

Pisanie dużymi literami zajmuje dużo miejsca i jest jednocześnie nieczytelne dla odbiorcy:

DUUUŻYMI LITERKAMI,TO JEŚLI TO PROBLEM DLA KOGOŚ TO POPROSTU NIECH NIE ODWIEDZA TEGO TEMATU,TYM BARDZIEJ,ŻE TEMATÓW JEST TU BAAARDZO DUŻO

A teraz proszę porównać.

Duuuużymi literkami, to jeśli problem dla kogoś, to po prostu niech nie odwiedza tego tematu, tym bardziej, że tematów jest bardzo dużo.

Moniko, jeżeli będziesz szanować odbiorcę, to On również uszanuje Ciebie.

A pisanie bez błędów ma na pewno sens, nie wierzysz?

To przeczytaj:

Zrób mi laske i uśmiechnij się do mnie.
I co Ty na to - obraziłaś się? A o co?

Ja specjalnie opuściłem "ogonki", ponieważ miało być tak:

Zrób mi łaskę i uśmiechnij się do mnie. Przyznasz, że sens tego zdania jest inny niż poprzedniego.

A przeczytaj to:

Monika na bieżni była szybka jak szczała.

A teraz będzie inaczej:

Monika na bieżni była szybka jak strzała.

Moniko!

To jak mam do Ciebie pisać?

Zrób mi laskę,
czy zrób mi łaskę?


Wolisz z błędem, czy bez....
..błędnie?.

07jansiwiutki

Maryna
Postów: 141
  27.09.2012 21:55

Tak to prawda.Zamykam temat i usta.Ale podobno jest demokracja,więc dlaczego nie mamy wypowiadać się jak odbieramy pewne sprawy???To przecież temat ciągnący się od dłuższego czasu.Nowa fotka nie świadczy o tym,że człowiek radykalnie się zmienił.

Maryna
Postów: 141
  27.09.2012 22:03

Kochani.Zapomniałam napisać.Ja nie mam nic do ukrycia i swoje spostrzeżenia piszę tu oficjalnie.Nie korzystam z pw.o tym co mnie boli w tym czy też innym temacie.


« poprzednie 1 2 3 4



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT