Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Drzewa i krzewy liściaste —› tawuła japońska
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 następne »



ewam
Postów: 9
  8.01.2013 23:01

Moniko ja mam tawuły Goldflame kwitną na pędach tegorocznych i dobrze znoszą przycinanie.

Dorotak72
Postów: 163
  8.01.2013 23:02

Też ją mam i nie jest tak urokliwa, jak ta Princeska... A sprawdzałaś Golmound... Też jest żółta, tylko chyba wiosną ma bardziej seledynowe, niż żółte liście...

Dorotak72
Postów: 163
  8.01.2013 23:05

I jeszcze Tawuła japońska Crispa... Może ona by Ci pasowała... Poczytaj, jest dużo bardziej karłowa, nawet bez cięcia,które jednak nie zaszkodzi...

Moni-ka
Postów: 53
  8.01.2013 23:13

Dzięki serdeczne. Goldmound rośnie w naszym ogrodzie. Ma fantastyczne listki, ale kolor kwiatków delikatny. Jeszcze sprawdzę to co poleciłyście, ale chyba jednak będę musiała dokonać wyboru i podstawić na listki zamiast kwiatków.

Moni-ka
Postów: 53
  8.01.2013 23:26

Hmmm... a Magic Carpet ktoś posiada? Jaki ma kolor kwiatków? Raczej ciemny cz jasny?

Mogłaby ładnie wyglądać w zestawieniu z Crispa albo inną wyższą

piegus1
Postów: 996
  9.01.2013 18:48

Golden princess jest fajna..mialam ją wczesniej..teraz mam goldmund i golden carpet.Z goldmund jestem zadowolona

Moni-ka
Postów: 53
  12.01.2013 23:03

Iwonko a jaki jest Twoim zdaniem minus Magic Carpet? Coraz intensywniej właśnie o niej myślę.

piegus1
Postów: 996
  13.01.2013 17:20

Moniko..ja mam golden carpet..jest nieduża,ma drobne listki i drobne kwiatki...mojej pokładają się łodyzki,może byc stosowana jako krzew okrywowy....a magic carpet nie mam i nie miałam..jedywie wiem tyle co na stronie Kurowskich...

Moni-ka
Postów: 53
  16.01.2013 19:12

Dziękuję

Moni-ka
Postów: 53
  16.03.2013 13:54

Serdecznie dziękuję za wszelkie rady. Korzystając z niedzieli jeszcze raz poczytałam o odmianach, uwzględniłam Wasze rady i wymyśliłam, że posadzę kilka razem. Magic Carpet, Golden Princess lub Goldmund (są niemal identyczne) i Anthony Waterer. Dzięki i miłego dnia!


« poprzednie 1 2 3 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT