Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Kwiaty —› Czy kupujecie rośliny w sklepach internetowych?
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 4 5 6



miecia
Postów: 394
  31.05.2011 21:19

Ostatnio robiłam zakupy funki w sklepie http://funkie.pl/. Kupiłam 7 funki z czego tylko trzy wypuściły listki i zaczęły pięknie rosnąć. Pozostałe 4 spisałam na straty (funkie zamawiałam na początku kwietnia przed okresem wegetacyjnym.) Napisałam maila do właściciela sklepu nie licząc w ogóle na jakikolwiek odzew. Bardzo zdziwiłam się kiedy otrzymałam maila z odpowiedzią. Właściciel napisał, że przyśle pozostałe 4 funkie jeszcze raz. Właśnie dzisiaj dostałam przesyłkę z pięknymi sadzonkami. Od napisania przeze mnie maila do otrzymania nowych roślin minął zaledwie tydzień. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Polecam ten sklep. Mają cudowne funkie i nie tylko.

piegus1
Postów: 996
  31.05.2011 21:33

Moje funkie też u nich kupowałam i jestem zadowolona...gdyby wszyscy sprzedawcy tak podchodzili do klientów... ...

zerdi
Postów: 221
  8.06.2011 09:14

Czasem jestem bardzo zadowolona, a czasem zupełnie rozczarowana (jedna kosodrzewina - szczepiona, a więc dość kosztowna - wypadła mi po 3 miesiącach, więc już nawet nie reklamowałam, komentarz na allegro już dawno był wystawiony. Okazało się, że w glebie były jakieś białe robale i śmierdziało zgnilizną; zawciągi nadmorskie przyszły zmarnowane, ale odbiły i teraz cieszą, świerk ostatnio zakupiony jest niesymetryczny, niewyglądający - ale dostałam w rekompensacie drugiego; irgi i forsycja brzydko rozkrzewione, ale też już nadrobiły).
Więcej grzechów nie pamiętam, RESZTA SUPER. Lubię Internet, bo jest dużo ciekawych roślin u tego samego sprzedawcy, bo mogę na spokojnie poczytać o nich, zobaczyć komentarze o sprzedawcy.


« poprzednie 1 ... 4 5 6



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT