Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Kwiaty —› Lobelia zwisła
   O forum    |    Zasady





Grandziocha
Postów: 1
  1.06.2011 20:34

Proszę o pomoc.Tydzień temu kupiłam lobelię zwisłą.Jest a właściwie była bardzo piękna.Kwiatuszki w kolorze ciemnoniebieskim.Po tygodniu widzę ,że w oczach marnieje i nie wiem co się dzieje.Po zakupie nie przesadzałam jej do innej doniczki tylko tak jak była powiesiłam ją na swoim balkonie.Balkon usytuowany jest na stronie południowej ,W dni słoneczne,słońce świeci od 9 do 18tej.Co dziennie rano ją podlewałam.
.Zółkną listki ,które są najbliżej ziemi w doniczce.Czy może mi ktoś podpowiedzieć ,co żle zrobiłam,że tak marnieje.Pozdrawiam miłośników kwiatów.

jagoda.z.g
Postów: 719
  1.06.2011 21:42

zastanawiam się,czy hodowca odpowiednio ją zahartował!!??,a może ją zalałaś-innego pomysłu nie mam...

zerdi
Postów: 221
  8.06.2011 09:09

Lobelia jest piękna... Mam nadzieję, że przetrwała.

Przy okazji dopytam. Są takie żółte kwiaty do wiszących donic (drobne kwiatuszki), ale nazwa jest tak pokręcona, że ciężko mi znaleźć jakikolwiek punkt zaczepienia, żeby wyszukać w Internecie. Domyślacie się o jaką roślinę może mi chodzić? Będę wdzięczna.





Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT