Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Kwiaty —› Lilia Himalajska
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2



asiok
Postów: 1128
  5.06.2012 18:16

a ja właśnie sobie nabyłam i ... cieszę się ... i jestem pełna nadziei, że przetrwa ... ostatecznie każdego roku coś pada w ogrodzie pod wpływem mrozu więc ... chyba nie ma co na zapas się przejmować... a że troszkę bardziej wymagająca w uprawie ... ?
hm ... no cóż ... a kto powiedział, że życie jest łatwe ?

co do nazwy to Pusia chyba nie zrozumiała mojego żarciku ...

lutka22
Postów: 884
  5.06.2012 18:51

oj, a ja już myślałam, że się Pusiu zawzięłaś i jednak pokażesz za rok to cudo!!!

karol
Postów: 57
  22.08.2012 22:17

Kupiłem w tym roku lilię himalajską w firmie Świat cebul i przysłała mi nadgniłą i niestety ,wydałem tylko pieniądze. Jeżeli jeszcze raz kupię to tylko od producenta.

staweg
Postów: 941
  23.08.2012 13:04

"Świat cebul" jest tak solidny, że w tym roku "zasilił" mnie w zgniłe kłącza trzech pacioreczników. Odesłałem im w nienaruszonych opakowaniach (przez folię można ocenić stan kłączy) wczesną wiosną i do tej pory cisza.
staweg

irena60
Postów: 2
  24.08.2012 14:59

witam chciałabym kupić cebule lili himajajskiej czy ktoś ma może sprawdzone żródlo
eri

irena60
Postów: 2
  31.08.2012 00:22

widzialam lilie himalajska w niemczech babka miala w ogrodzie trzy duze kepy mysle ze one nie lubia przesadzania kwitły co roku gdyż cebul było duzo.co pare lat dzieliła cebule i miała imponujaca hodowle i dwumetrowe kwiaty piekne.Przywiozłam jedna cebule ale zakwitła i nie miala młodych cebul nie wiem dlaczego.Myśle że lepiej by było sadzić mniejszą ceule aby zdążyła sie zaaklimatyzować przed kwitnięciem.
eri

karol
Postów: 57
  2.09.2012 08:21

W tym roku kupiłem lilię himalajską w firmie wysyłkowej "Świat cebul" przysłali mi cebulę nadgniłą ,
napisałem reklamację nic to nie dało bo oni takiej nie mogli wysłać ,poprostu oszustwo.
Radzę innym nie kupować w tej firmie.

lemankowa
Postów: 137
  2.09.2012 09:37

Witam ja też zamawiałam z firmy wysyłkowej Świat cebul
i byłam zawiedzona ja nie pisałam tylko dzwoniłam fakt że przysłali to co reklamowałam.To była dalia i cebulki kłącze było zle przechowywane i dałam sobie spokój i nie zamawiam z tej firmy.
Nie polecam
twój profil

tuberoza
Postów: 38
  17.10.2012 16:01

Ze względu na wysoką cenę cebuli lilii himalajskiej, postanowiłam sama wyhodować ją z nasion, które zakupiłam na Allegro. Do nasion dołączona była instrukcja, według której przez 3 miesiące należało nasiona, posadzone w doniczce, umieścić w lodówce. Po tym okresie na następne 3 miesiące /po wyjęciu z lodówki/ doniczkę ustawić w pokoju i znów na 3 miesiące umieścić z powrotem do lodówki, tak więc po 9 miesiącach nasiona powinny wykiełkować----niczym chodzenie w ciąży.Niestety, nic mi nie wykiełkowało, więc zrezygnowałam z tej lilii i pozostałam przy liliach trąbkowych i trąbkowo-orientalnych, pięknych, pachnących.
tuberoza


« poprzednie 1 2



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT