Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Kwiaty —› nasionka bylin
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2



jagoda.z.g
Postów: 719
  27.06.2012 10:30

Ireno,mogę przesłać nasionka ostróżek-za kolor nie ręczę,bo też dostałam,sadzonkę naparstnicy -a tojeść jaką????za cebulicę dziękuję,mam....Miłego dnia!

irlandia2
Postów: 20
  2.07.2012 11:46

Jadziu..prosze o naparstnice bo nie mam i ostróżki....ja w zajemnie mogę zaoferować już do posadzenia jak nie masz sadzoneczkimalwy pełnej...już powschodziła ładnie.firletkę zawciąg nadmorski-biały.żurawka czerwień,krwawnik czerwony ---oczywiście jak powschodzą ipodrosną dopiero we wrześniu...jeszcze mi przysłano nasionka kupidynka biały i niebieski...te roslinki zamawiałam na allego i nie wiem co to za one....Tojeści nie chcę bo jest za wysoka..i nie będę miała gdzie ją wścibic pozdrowionka -Jadziu...ale jak mi chcesz wysłać nasionka to prosze teraz bo do jesieni może za póżno im będzie nie wiem nie znam sie.
irenka Giżycko

jagoda.z.g
Postów: 719
  2.07.2012 22:12

Ireno!!zapisałam!!Może nie w tym tygodniu-ale w przyszłym wyślę na pewno!Ostróżek będą nasiona,bo sadzonki juz są obiecane..pisałam tez o trojeści a nie o tojeści-ta roślinka jest średniego wzrostu!!Wpisz w google -trojeść bulwiasta i będziesz wiedziała o jakiej roślinie piszę...ogólnie z proponowanych przez Ciebie roślin mogłabym chcieć kupidynka białego i żurawkę czerwoną-resztę mam ,więc szkoda wysyłać,Pozdrawiam!J>

irlandia2
Postów: 20
  21.07.2012 21:22

nie ma problemu jak będą wieksze to dopiero we wrzesniu wyslę zórawkę wyslij mi trojeść z ostróżką i kupidynek też na pewno będzie.....jakoczywiście powschodzą...mam nadzieję,że tak bo łebki już w niektórych sie pokazuja....przepraszam za nieopatrzne przeoczenie postu...
irenka Giżycko

irlandia2
Postów: 20
  22.07.2012 09:51

Witam a więc piszę co bym chciała chcieć....naparstki.trojeść,ostróżka ....... trojeść ze zdjęc jest sliczna,,(są różne kolory )jej Ja w zamian wyślę kupidynki mam dwa kolory biały i niebieski.... no i żurawka czerwona (miałam o bordowych listkach ale brzydko kwitła i zlikwidowałam)...ale to jesienią bo to będa sadzonki..a Ty -kochaniutka ....jak to nasionka to prosze o teraz....bo na nie czas...pozdrowionka
irenka Giżycko

irlandia2
Postów: 20
  31.07.2012 09:31

Jadziu -jestem szczęśliwa za Twoje kwiatki...oczywiście z miłą chęcią sie odwdzięćze tym co chciałas...dziś przyszły są w idealnym stanie....zaraz idę i powsadzam bo akurat w nocy popadało i jest ok...duża bużka...
irenka Giżycko


« poprzednie 1 2



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT