Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Atmosfera Na Ogrodniczce i Zaufanie
   O forum    |    Zasady


1 2 3 następne »



anna52
Postów: 64
  21.09.2015 20:19

wracam się do Kaliny7 i proszę żebyście Wszystkie przeczytały ten wpis.
Milczenie jest złotem wtedy gdy jesteśmy całkowicie uczciwi. Kochana czy Ty się nie zagalopowałaś zbytnio oskarżając nas Wszystkich o złe uczynki?
"Masz prawo myśleć tak, jak nakazuje Ci sumienie. Po ilości komentarzy widzę, że jest ogólne przyzwolenie na oszustwo. Tu na Ogrodniczce jest też miejsce na pogardę, pychę, butę i kłamstwo?" .Myślę, że jak się zastanowisz ,to powinnaś nas przeprosić. Sorry jestem starszą OSOBĄ ALE NIE ANALFABETKĄ I JAK PRZECZYTAŁAM Twój WPIS ,TO ZROBIŁO MI SIĘ PRZYKRO.O nic Cię nie prosiłam ,paczek od Ciebie nie otrzymywałam i nie otrzymuję. Kupuję sadzonki i wiem, że są drogie dlatego między innymi ,nie proszę Ogrodniczek o nie.
Mądrzy Sędziowie Niezawisłego Sądu mówią ,że jak się widzi zło wokół siebie ,to nie wolno milczeć tylko KRZYCZEĆ WIĘC NA RAZIE tylko napisałam co myślę i naprawdę nie życzę sobie ani nie pozwolę by robiono ze mnie nieuczciwej osoby
[URL=http://img266.imageshack.us/i/ogrodniczkanapl.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5217/ogrodniczkanapl.jpg[/IMG][/URL]

dalia
Postów: 17
  21.09.2015 21:41

Przykre to co się tu dzieje

anna52
Postów: 64
  22.09.2015 01:26

Potraktujmy to jako przestroge i ocalmy to co piękne na Ogrodniczce pomocna dłoń, dobre rady,wskazówki, życzliwość, przyjaźnie zawarte i dyskusje na temat ogrodów. SZUKAJMY TEGO CO NAS ŁĄCZY A NIE TEGO CO NAS DZIELI.Życie jest takie ktotkie
[URL=http://img266.imageshack.us/i/ogrodniczkanapl.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5217/ogrodniczkanapl.jpg[/IMG][/URL]

garden2000
Postów: 231
  22.09.2015 19:41

Ogólnie nic złego się nie dzieje Czasami pojawia się ktoś komu nie pasuje wspaniałe nasze towarzystwo i nasza wzajemna wieloletnia już przyjaźń.I próbuje jak na innych forach siać zamęt i niezgodę.Ale nam to nie grozi.Jesteśmy po prostu Wspaniali Chyba odezwał się we mnie narcyz w żeńskiej odmianie.Buziaki dla Wszystkich
Gerbera

07jansiwiutki
Postów: 721
  23.09.2015 07:19

I mleko się wylało...
07jansiwiutki

kalina 7
Postów: 4
  26.09.2015 09:19

Całe życie walczyłam z nieuczciwością i będę walczyć póki starczy sił.

garden2000
Postów: 231
  26.09.2015 20:37

Wybacz!!!!! też jestem za uczciwością.Ale źle że próbujesz walczyć tutaj z czymś czego nie ma. Powiem tak też wiele paczek wysłałam wiele dostałam .Nigdy nie było żadnych zgrzytów.A gdybyś choć raz przyjechała na nasze Spotkanie odbywające się każdego roku. To sama zobaczyła byś jaka tu jest bezinteresowność.Dziewczyny przywożą ze sobą ogrom smakołyków i żadna nie patrzy na to że się trochę wykosztowała.Każdego roku stoły są zawalone pysznościami nie kupnymi tylko tymi z serca własnymi robionymi. Bo to dla nas Wszystkich .A do tego ten ogrom roślin które przywozimy i każdy bierze co potrzebuje a nawet dzielimy się jedną na pół, byleby każda była zadowolona.Tyle serdeczności i czułości pomieszanej z radością nie zobaczysz nawet przy spotkaniu rodzinnym.Przykre że taką opinię masz o nas....Gdybyś raz z ukrytej kamery zobaczyła nas na takich spotkaniach była byś wielce zaskoczona że nie ma tego co chcesz tu zakorzenić....
Gerbera

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  26.09.2015 20:52

Musze tez wtracic swoje trzy grosze! kalino7 jesli sie Tobie nie podoba na ogrodniczce to droga wolna! Jak napisala Krysia tutaj jeden drugiemu wysyla roslinki i nigdy nawet bym nie pomyslala,ze ktos mi odda pieniadze za przesylke, tak tutaj jest przyjete i kazda z nas sie tego trzyma! Nie licze ile paczek wyslalam i nie licze ile otrzymalam, chociaz za kazdym razem jak otrzymuje roslinki mam wyrzuty sumienia, ze dziewczyny placa za przesylke, ale ja tez nie jestem dluzna i wysylam roslinki ; jesli komus sie cos u mnie podoba! Ja tutaj nie widze nieuczciwosci!!!!!! wiec nie oceniach nas bo zadna z nas nie jest nieuczciwa !!! a jesli Ty tak uwazasz to zmien Portal!!!
Zosia

staweg
Postów: 941
  26.09.2015 23:41

Od czasu do czasu ktoś źle zrozumie intencje uczestników tego portalu (nie posądzam o złą wolę) i trochę złej krwi powstaje niepotrzebnie. Od wielu lat staram się pomagać opisując rośliny i ich wymagania (patrz Katalog), a także udzielając porad w miarę posiadanej wiedzy i doświadczeń. Mając dość bogaty zestaw różnych roślin w moich ogrodach, chętnie uczestniczę w ich wymianie. Od pierwszego roku uczestniczę z ogromną radością w naszych spotkaniach, nie pozwolę więc zepsuć sympatycznej i życzliwej atmosfery tej społeczności. W związku z tym apeluję do Markosa o usuwanie profili osób, które jątrzą i bez sensu "wylewają żółć" ze swojej frustracji.
staweg

becia123
Postów: 212
  27.09.2015 10:21

Kochani życie jest tak krótkie , pełne przeciwności ,kłopotów ,chorób ,stresu że szkoda tracić go na spory.Też jestem za uczciwością .Spotkało mnie na tym portalu bardzo dużo dobrego ,otrzymałam wsparcie od braci ogrodniczej w bardzo ciężkich chwilach .Nawiązały się przyjaźnie , masa roślin zagościła w moim ogródku z całej Polski i nie tylko Ja ze swojej strony tez chętnie się dzielę swoimi jak tylko mogę wysyłam czasem częściej, czasem rzadziej. Chcąc zrobić przyjemność tym co mam. Zapomnijmy o sporach ,niedomówieniach i cieszmy się dalej tym co sprawia nam przyjemność. Roślinami i zabawą z nimi bo o to chodzi na tym portalu o radość jaką dają roślinki ich uprawa nam amatorom .Pozdrawiam wszystkich wszystkiego dobrego życzę


1 2 3 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT