Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Atmosfera Na Ogrodniczce i Zaufanie
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3



asiok
Postów: 1128
  9.10.2015 08:48

o...! ja jak zwykle nie w temacie...

wiecie co myślę ?
nie możemy za kogoś dać obciąć ręki...
nie wszystkich dobrze znamy na portalu... być może wydarzyła się sytuacja taka a nie inna i być może Kalina miała powód by tak napisać...
a Wy zamiast spytać się o kogo i o co tak naprawdę chodzi od razu bierzecie to do siebie, że niby wszyscy tacy porządni...
pamiętam sytuację sprzed paru lat... też była osoba z lekka powiedziawszy ' wyłudzająca ' roślinki... nawet dziękuję nie było

swoją drogą... też jeszcze nie wysłałam tego co obiecałam paru osobom... głupio mi z tego powodu ale okoliczności były takie a nie inne... mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni

garden2000
Postów: 231
  9.10.2015 19:38

Asiu!!!! to nas wszystkich wrzucono do jednego wora.A poczytaj co napisałam żeby wyjaśniła albo przynajmniej telefonicznie chciałam porozmawiać.To w zamian za to otrzymałam zakaz wchodzenia na jej galerię. Próbowaliśmy nic to nie działało.Wszystkie zostałyśmy skazane....Nie mówiąc o tym że nasza dziewczynka nie chciała komentarzy pod swoimi zdjęciami to po co w ogóle je dawać było....
Gerbera

asiok
Postów: 1128
  9.10.2015 20:25

Krysiaczku czytałam wszystkie posty, te w galerii również ... osobiście nie czuję się wcale urażona...
pisanie o tzw. ogóle często się stosuje...
ale to wcale nie znaczy, że ktoś wszystkich wsadził do jednego wora...
szczerze mówiąc... znając samą siebie... napisałabym otwarcie o kogo chodzi... być może Kalina się wstydzi napisać otwarcie ... a szkoda !


elakowal49
Postów: 579
  10.10.2015 12:07

Asiu,my wiemy i kto i co bo dziewczyny powiedziały i uważam,że one mają rację.Stanisław dobrze zrobił bo Ogrodniczka to nie bazar a my swoje zasady mamy.
Pozdrawiam serdecznie.

asiok
Postów: 1128
  10.10.2015 20:27

to jak wiecie to może napiszcie ... o co konkretnie chodzi ? i będzie po temacie

bo ja niemalże nic nie wiem...
chyba to nie tajemnica ???

jagoda.z.g
Postów: 719
  24.10.2015 09:27

ja też poczytałam i......nie kumam -czyli Asiu nie jesteś wcale odosobniona...

Anek11
Postów: 74
  1.11.2015 17:14

Dawno mnie tu nie było, sporo kłopotów, choroba, śmierć bliskiej osoby, nie miałam głowy i nie miałam ochoty na zaglądanie tu. Czas minął,spokojniej patrzę na wiele spraw i podobnie jak Becia123 uważam. Nie warto tracić nerwów, cieszmy się że w internecie istnieje możliwość "spotkania" z innymi miłośnikami kwiatów, ze można wymienić się z nimi doświadczeniami i roślinami. Nigdy nie byłam na żadnym spotkaniu lecz na pewno są bardzo sympatyczne. POzdrawiam


« poprzednie 1 2 3



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT