Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2017
   O forum    |    Zasady


1 2 3 ... 16 następne »



Krystyna
Postów: 601
  2.01.2017 12:33

Z Nowym Rokiem zaczynamy planować: urlopy, wydatki, ... jest to też dobry czas na zastanowienie, czy i gdzie organizujemy nasze spotkanie. Kilka razy była propozycja zorganizowania we Wrocławiu. Miejsce bardzo dobre, zwłaszcza mając na uwadze dojazd. Co byście powiedzieli na taki plan? Termin majowy (piątek, sobota, niedziela). Dojazd do Wrocławia lub do Gliwic pociągiem. Wyjazd autokaru byłby z Gliwic i we Wrocławiu byśmy się spotkali. Przez wszystkie dni autokar byłby do naszej dyspozycji, a więc możliwość ciekawych miejsc we Wrocławiu, o tej porze zwłaszcza Ogrodu Japońskiego i Ogrodu Botanicznego oraz wyjazd do Arboretum w Wojsławicach.
Najważniejsze w tym, bawimy się wszyscy, nie myślimy o jeździe samochodami po mieście i o powrocie.
Jaki koszt, to zależy od ilości dni (noclegi) i ilości uczestników. Oczywiście mielibyśmy w hotelu dostęp do sali tylko dla nas. Podczas przejazdów serwowana byłaby kawa, herbata i jeszcze coś nie mam na myśli %
Pozdrawiam, zastanawiajcie się i informujcie jak najwięcej osób na Ogrodniczce

Krystyna
Postów: 601
  2.01.2017 13:16

Proszę, wpiszcie tutaj że czytaliście

garden2000
Postów: 231
  2.01.2017 13:33

Witam!!! oj Wrocław Byłam w 2016 a gościła mnie nasza Halinka.To miasto piękne a ogrody!!!! takie wspaniałości i cudności rosną.Majowy termin też mi pasuje.Polecam dojazd też dobry
Gerbera

elakowal49
Postów: 579
  2.01.2017 14:15

Melduję,że przeczytałam.Jeżeli chodzi o miejsce to może żeby było sprawiedliwie to proponuję środek Polski jak było ustalone na początku naszych spotkań po to żeby wszyscy mieli równe szanse. Jeżeli chodzi w ogóle o spotkanie to mam w planie sanatorium i czekam na termin a następnie mam spotkanie klasowe i też czekam na termin.Decyzję podejmę w ostatniej chwili.I jeszcze mam pytanie kiedy kwitną liliowce w Wojslawicach bo tylko to mnie interesuje bo we Wrocku już bylam i znam a wolę rośliny niż zabytki oglądać!.

danusia2458
Postów: 198
  2.01.2017 14:19

Krysiu byłam,czytałam i oczywiście jeśli tylko będę mieć wolny termin to niezależnie od miejsca przyjedziemy

ewam
Postów: 9
  2.01.2017 15:25

Krysiu dla mnie ten plan jest idealny. Liczę, że tym razem uda spotkać mi się z Wami

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  2.01.2017 15:52

Krysiu ja mysle, ze w tym roku poznam Was osobiscie miejsce dla mnie jest obojetne i Termin tez, chyba ze cos wypadnie bo to nigdy nic nie wiadomo?
Zosia

misiopanda
Postów: 317
  2.01.2017 16:57

Melduję,że przeczytałam i jestem za.Termin mi obojętny.We Wrocławiu nigdy nie byłam na dłużej.Piszę się na taki wyjazd
misiopanda

asiok
Postów: 1128
  2.01.2017 17:09

Cześć Krysiu
przeczytałam...
dla mnie za daleko... bawcie się dobrze

garden2000
Postów: 231
  2.01.2017 17:33

Wygląda na to że być może musimy pomyśleć o terenie bardziej wypośrodkowanym tzn... środek Polski.
Gerbera


1 2 3 ... 16 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT