Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2017
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 12 13 14 15 16 następne »



danusia2458
Postów: 198
  10.05.2017 08:46

Krysiu tak jak pisałam u mnie plastikowe naczynia wszystkie są więc przywieziemy

halinabylina
Postów: 552
  10.05.2017 22:00

Dobry wieczór!!!!
Jestem, i potwierdzam swoją obecność na spotkaniu. Nie zaglądałam ostatnio na Ogrodniczkę bo nie miałam czasu. Do południa chodzę na zabiegi a po południu jeżeli pogoda pozwoli ciężko pracuję na działce. Nadrabiam zaległości spowodowane brzydką pogodą. Dzisiaj pracowaliśmy przy oczku. Wróciłam do domu przed 21-ą. Krysia Garden zadzwoniła do mnie
A teraz pytanie. Rozumiem, że każdy przyjeżdża do Sobótki na własną rękę. Nie mam samochodu więc muszę coś skombinować, chyba, że z kimś się dogadam, że mnie zabierze z Wrocławia. Nie mam na razie kontaktu z Reginą ale może w ciągu kilku dni uda mi się z nią spotkać. Nie ustaliliśmy jeszcze co przywozimy ze sobą na kolację/ chodzi o jedzenie/... To tyle na początek

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  10.05.2017 22:38

Witaj Halinko i ja czekalam na Twoje potwierdzenie, bardzo sie ciesze ze poznam Ciebie osobiscie!
Zosia

halinabylina
Postów: 552
  10.05.2017 22:43

Wzajemnie Zosiu, to do zobaczenia w piątek

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  10.05.2017 22:44

Juz sie ciesze, tym bardziej sie ciesze, ze pare dni we Wroclawiu pobede !!
Zosia

Krystyna
Postów: 601
  11.05.2017 08:44

Witam i informuję:

- W ośrodku oczekują na nas od godz. 15-ej
- W piątek mamy do dyspozycji salę, do godz.23-ej
Tego też dnia sami organizujemy sobie "powitalną kolację", mamy kilka dni do zastanowienia się co może zrobić lub kupić. Na pewno na grilla, a zrobimy go w sobotę, będzie potrzebna kiełbasa, może kaszanka.
Wpisujmy tutaj co kto przywiezie, ja wpiszę po powrocie z wycieczki, w poniedziałek.
Pozdrawiam

danusia2458
Postów: 198
  12.05.2017 20:34

Ja tak jak pisałam przywiozę oscypki,keczup,musztardę i może jakąś sałatkę ale skoro nikt na razie się nie odzywa to nie wiem czy to dla wszystkich mało nie będzie

misiopanda
Postów: 317
  12.05.2017 21:34

Witam Szanowne Panie.
Ja przywiozę kiełbasę,coś na przegryzkę.Jeszcze muszę pomyśleć co stworzę.Może jakieś ciasto do kawy.Kawę,herbatę,napoje
misiopanda

Magnolia118
Postów: 95
  12.05.2017 22:15

Ja przywiozę białą kaszankę na grilla i swojską kiełbaskę i swojski pasztet i nie wiem co jeszcze muszę pomyśleć
Magnolia

Krystyna
Postów: 601
  12.05.2017 22:19

Ja przywiozę kiełbasę, kaszankę, jajka przepiórcze w sosie koperkowym, kawę, cukier nie cukier ... może coś lekko słodkiego. Dużo nie mogę brać bo mnie nie zabiorą


« poprzednie 1 ... 12 13 14 15 16 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT