Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2017
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 16 następne »



miecia
Postów: 394
  2.01.2017 20:08

Bardzo chętnie zobaczyłabym Wrocław. Jestem za. Termin raczej obojętny bo jak coś mi wypadnie to wtedy klops.

misiopanda
Postów: 317
  3.01.2017 19:11

Ja tak jak Danuśka myślałam,że Elu chcesz z nami się spotkać.Zresztą w zeszłym roku na zjeździe oboje z Ro. twierdziliście,że wszystko jedno gdzie jest zjazd,byleby się z nami spotkać.No ale liliowce ważniejsze.Trudno,ale też sprawiłaś mi przykrość
misiopanda

elakowal49
Postów: 579
  4.01.2017 11:03

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam.Oczywiście Joluś i Danuś ważniejsze jest spotkanie z Wami ale i liliowce jako ,że jestem ich wielbicielką sa dla mnie ważne. Jest to moje marzenie od kilku lat.Jednak okres wakacyjny wtedy kiedy kwitną to dla mnie za gorąco i pewnie na marzeniach sie skończy.Jeżeli spotkanie we Wrocławiu dojdzie do skutku to decyzję podejmę w ostatniej chwili tak że prosze nas zapisać na listę rezerwową.

danusia2458
Postów: 198
  4.01.2017 14:38

Elunia noooo i ta odpowiedź mi sie podoba

misiopanda
Postów: 317
  4.01.2017 21:20

mnie też podoba się taka odpowiedź.Najważniejsze jest spotkanie z Wami.Liliowce mogą poczekać.Cieszę się
misiopanda

ivonetka
Postów: 8
  4.01.2017 23:32

Witajcie!
Gdybym mogła wziąć udział w spotkaniu, to dla mnie miejsce byłoby obojętne. Przyznam jednak, że Wrocław to świetna propozycja, jak dla mnie. Niestety, raczej nie będzie mi dane poznać Was osobiście na tegorocznym spotkaniu.

anna52
Postów: 64
  4.01.2017 23:46

Wrocław bardzo mi odpowiada bo mam połączenie z Lublina
[URL=http://img266.imageshack.us/i/ogrodniczkanapl.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5217/ogrodniczkanapl.jpg[/IMG][/URL]

anna52
Postów: 64
  5.01.2017 18:40

Bardzo podoba mi się propozycja Krysi i Halinki. Przywiozą ,przewiozą i zwiedzam bez stresów ,to jest to.
Dużo więcej się zobaczy.
Przy stole spotkamy się mniej zmęczone.
Na razie namawiam M żeby ze mną wybrał się i chętnie Was poznamy.
Wczoraj pomyliłam Goczałkowice z Woj.... i Albin od rana mierzył mapy i stwierdził,
że od Wrocławia do Goczałkowic to 400km.Chyba coś pomyliłaś ,no pewnie to cała ja
[URL=http://img266.imageshack.us/i/ogrodniczkanapl.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5217/ogrodniczkanapl.jpg[/IMG][/URL]

halinabylina
Postów: 552
  5.01.2017 20:38

Aniu do Wojsławic z Wrocławia jest zaledwie 60 km, to zaledwie godzina drogi. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć czas na spotkanie z nami. Jedno powiem Wojsławice wiosną są naprawdę cudowne i warto je zwiedzić. Poza azaliami i rododendronami jest tam mnóstwo roślinnych kolekcji wartych zobaczenia. Teren ogromny ponad 120 ha. Ja osobiście bywam tam jak mi się uda namówić koleżankę na wyjazd przynajmniej raz w roku albo wiosną albo latem i za każdym razem jestem nimi zachwycona.

Krystyna
Postów: 601
  5.01.2017 21:58

Do Wrocławia z każdego większego miasta jest dobry dojazd. Czy w takim razie zostaje Wrocław? Drugie pytanie, od czwartku czy od piątku (18-21 lub 19-21).


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 16 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT