Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2018
   O forum    |    Zasady


1 2 3 ... 8 następne »



Krystyna
Postów: 601
  5.01.2018 01:13

Jak myślicie, robimy? Mało nas ostatnio na Ogrodniczce, ale grupa aktywnych jest Może jakieś propozycje co do miejsca

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  5.01.2018 20:59

Ja jestem za ale gdzies blisko lotniska buziaczki Krysiu!
Zosia

staweg
Postów: 941
  7.01.2018 13:19

Od początku byłem zwolennikiem spotkań, bo osobisty kontakt jest o niebo wartościowszy od wirtualnego. Może w tym roku by się udało spotkać z kilkoma osobami, które ostatnio nie mogły uczestniczyć, a także z aktywnymi na portalu, którzy jeszcze nie brali udziału w spotkaniach.
Ponownie wracam do pomysłu Skierniewic. Prawie dokładnie środek Polski, Instytut Ogrodnictwa, sporo możliwości zakwaterowania, no i możliwość zorganizowania w IO pokazu, wykładu, czy czegoś w tym stylu wg. naszego uznania i zapotrzebowania. Trzeba by tylko dość rychło zacząć to organizować.
staweg

halinabylina
Postów: 552
  7.01.2018 14:49

Dzień dobry!
Pomysł Stanisława podoba mi się z tego względu, że mam bezpośrednie połączenia kolejowe bo jak wiecie nie mam samochodu. W Skierniewicach nie byłam i chętnie je zobaczę. Od dawna kojarzy mi się z Instytutem Ogrodnictwa i prof. Pieniążkiem Też jestem za spotkaniami i ich atmosferą. Fakt mamy w okolicy parę ogrodniczek które może zechciałyby się z nami spotkać. Deklaruję jak zwykle pomoc w organizacji. Termin dla mnie obojętny. Pozdrawiam i namawiam na spotkanie

Baffi79
Postów: 6
  8.01.2018 05:17

jak dla mnie może byc:up o Skierniewic mam blisko autem pół godziny no i miło mi by was było w końcu poznać osobiscie ale jeśli przegłosują inne propozycje też była bym zainteresowana tylko muszę sobie wcześniej w pracy wolne ustawić

bea
Postów: 192
  8.01.2018 11:44

Witam !Propozycja Skierniewic bardzo ciekawa .Bliżej ode mnie ,niż do Sulejowa i w góry .Miasto duże ,czyli i połączenia lepsze .Jednak w tej chwili nic nie mogę powiedzieć o mojej obecności .Jestem zmotoryzowana ,ale na tak duże odległości udaję się tylko pociągiem lub autobusem .Na dzień dzisiejszy połączenie idealne ,ale już np. w maju dojazd tylko z kilkoma przesiadkami .Dlatego na razie nie mogę nic konkretnego powiedzieć .Moja obecność na spotkaniu prawie zawsze jest związana z dojazdem .

asiok
Postów: 1128
  8.01.2018 14:41

Moja propozycja to: Białowieża

misiopanda
Postów: 317
  8.01.2018 16:13

Jestem za propozycją Stanisława.Ciekawe miejsce pod względem ogrodniczym.Termin jest mi obojętny
misiopanda

becia123
Postów: 212
  8.01.2018 20:13

Do Skierniewic i ja mam blisko także jak najbardziej też byłabym za jeśli nie było by to w czasie komunijnym.



danusia2458
Postów: 198
  8.01.2018 21:13

Miejsce jak dla mnie obojętne bo skoro dojechaliśmy nad morze to reszta już jest bliżej Poczekam co ustalicie i w jakim terminie


1 2 3 ... 8 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT