Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2018
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 ... 8 następne »



Krystyna
Postów: 601
  8.01.2018 22:20

Podoba mi się pomysł Stasia, a kto chętny do zajęcia się tym spotkaniem? O jakim terminie myślicie?

ivonetka
Postów: 8
  9.01.2018 00:03

Zachęcona wpisem Stanisława wpadłam zobaczyć gdzie
i kiedy?
Na razie, jak widzę, rozważane są propozycje miejsca... Bedę tu zaglądać.

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  9.01.2018 20:50

a moze w Niemczech zorganizujemy spotkanie mialabym blizej
Zosia

Baffi79
Postów: 6
  10.01.2018 07:23

do Niemiec też bym pojechala

berta
Postów: 95
  12.01.2018 12:28

Pomysł Stanisława bardzo mi się podoba i jeśli dojdzie do spotkania w Skierniewicach to się na nie piszę.
Może nareszcie wyjdę do ludzi po długiej przerwie.
Z przyjemnością spotkam się z Ogrodniczkami,które juz poznałam na spotkaniu w Sulejowie oraz z nowymi Ogrodniczkami,których nie miałam przyjemności jeszcze poznać w realu.
berta

garden2000
Postów: 231
  13.01.2018 19:27

Witam !!! a już obawiałam się o nasze coroczne Spotkania.Cieszę się bardzo na razie termin i miejsce mi obojętne.Więc jestem chętna i pewna tak myślę
Mało jestem na O, ale wiecie że w mojej rodzince są olbrzymie problemy niestety....
Gerbera

1gosia
Postów: 145
  15.01.2018 09:21

Witajcie,nie zabierałam głosu w sprawie spotkania bo u mnie wszystko szybko się zmienia i tak naprawdę przestałam planować.Jeśli spotkanie było by w Skierniewicach to dojazd nie jest problemem.

garden2000
Postów: 231
  17.01.2018 00:40

Witaj Stanisławie. Twoja poprzednia propozycja Kluszkowce była zaskakująca i zachwycająca. Do dziś pamiętam i wspominam oglądając zdjęcia z tego wspólnego wypadu.Teraz piszesz o Skierniewicach. Może podziel się z nami co Cię zaciekawiło czy też urzekło w tym miejscu. Pozdrawiam
Gerbera

staweg
Postów: 941
  1.02.2018 13:39

Moi drodzy. Czas ucieka i trzeba coś konkretnie postanowić. Skierniewice zaproponowałem ze względu na położenie w centrum Polski oraz Instytut Ogrodnictwa. Okazuje się jednak, że IO nie jest dostępny do zwiedzania, czyli miejscowość przestaje być atrakcyjna.Po rozmowach z kilkoma osobami, zrodził się pomysł okolic Sandomierza. Zrobiłem dość szerokie rozeznanie i nawet wstępnie rezerwowałem obiekt. A oto szczegóły:
1. Willa Dzika Róża na obrzeżach Sandomierza w Górach Pieprzowych (polecam zdjęcia),
2. Termin - od wieczora 24.V do śniadania 27.V
3. 24 miejsca w obiekcie w pokojach 2,3 i 4 osobowych,
4. Koszt całkowity od jednego uczestnika 240 zł,
(40 zł 1 nocleg, 20 zł śniadanie, 30 zł obiadokolacja).
Potwierdzenie rezerwacji powinno nastąpić do 10 lutego, a zatem wypowiadajcie się i decydujcie. Ze swojej strony gwarantuję dobre warunki pobytu i (przy sprzyjającej pogodzie) interesującą trasę "górkami nad Wisłę i z powrotem" oraz zwiedzanie Sandomierza. Nie mogę zagwarantować spotkania z O. Mateuszem, ale kto wie?
staweg

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  1.02.2018 14:51

Dla mnie to niestety za daleko z domu do Sandomierza mam 1400 km pozdrawiam!
Zosia


« poprzednie 1 2 3 4 ... 8 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT