Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2018
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 8 następne »



staweg
Postów: 941
  1.02.2018 15:10

Zosiu, lądujesz w Jasionce lub Balicach, to dla mnie 30 - 60 min. samochodem. Pomyśl, zapraszam.
staweg

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  1.02.2018 15:48

Serdecznie dziekuje Stasiu
Zosia

Krystyna
Postów: 601
  1.02.2018 19:47

Staniu, ja jestem za! Odpowiada mi miejsce i termin. Obawiam się, że jest to jeszcze okres szkolny i może być problem z uczestnictwem niektórych koleżanek z M. Czy nie było innego wolnego terminu? Drugie pytanie, ile jest śniadań i obiadokolacji w kwocie 240,00 zł
Pozdrawiam serdecznie

danusia2458
Postów: 198
  1.02.2018 20:06

Ten termin niestety mam dwudniowe wesele czyli niestety tym razem bez nas.

Krystyna
Postów: 601
  1.02.2018 20:42

No nie! Danusiu bez Ciebie? Stasiu kombinuj inny termin

becia123
Postów: 212
  1.02.2018 20:58

Ja też odpadam Jestem opiekunem na wycieczce szkolnej w tych dniach.

staweg
Postów: 941
  1.02.2018 21:58

Z terminów, o które pytałem, ten był wolny, ale myślę, że może być np. w innym miesiącu. Tu trzeba mi jakichś Waszych deklaracji, bo jako emeryt nie wczuwam się w różne uwarunkowania.
Jeśli idzie o wyżywienie, to tak rozmawialiśmy, że w pierwszy dzień nie potrzebujemy kolacji, bo sami coś przywieziemy, natomiast w piątek i sobotę byłyby śniadania i obiadokolacje, a w niedzielę już tylko śniadanie, a zatem 3 śniadania i 2 obiadokolacje. Noclegi są w różnych pokojach od 30 - 60 zł, ale właścicielka zaproponowała, że skoro to grupa, to policzy średnio po 40 zł od osoby.
Być może byłby dostępny termin o tydzień wcześniejszy, ale nie pytałem, bo to mi się wydawało za wcześnie, zaraz po zimnych ogrodnikach.
Proszę o jakieś propozycje, bo samo stwierdzanie, że "w tym terminie nie mogę", nic mi nie ułatwia.
staweg

Baffi79
Postów: 6
  2.02.2018 05:37

Termin,cena i miejsce mi odpowiada jak coś to się zapisuje

danusia2458
Postów: 198
  2.02.2018 12:16

Stasiu ja mam zajętą drugą połowę maja a czerwiec co drugi tydzień więc jeśli reszcie ten termin odpowiada to przecież nie będziecie zmieniać z mojego powodu i tak się cieszę że udało mi się ostatnio być trzy razy Będziecie mieć troszkę spokojniej i ciszej

halinabylina
Postów: 552
  2.02.2018 23:14

Miejsce mi odpowiada. Nie byłam w Sandomierzu to chętnie
poznam to miasto, termin każdy na który będą chętni/ nie mam w planie sanatorium/ gorzej z dojazdem ale myślę, że znajdę jakiś autobus bezpośredni z Wrocławia...to tyle na początek


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 8 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT