Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Spotkanie Ogrodniczek 2018
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 5 6 ... 8 następne »



garden2000
Postów: 231
  3.02.2018 11:48

Witam. Miejsce i termin mnie pasuje. Ale dopasuje sie do kazdego terminu
Gerbera

elakowal49
Postów: 579
  3.02.2018 18:04

Witam! Niestety termin mi nie pasuje bo 25 .05. mam ważne badania w Gdańsku na które czekam od października i nie mogę ich przełożyć,czyli znowu się nie spotkamy!

Krystyna
Postów: 601
  4.02.2018 13:15

Stasiu, sprawdziłam i termin 25-27.05 niestety mi też nie odpowiada. W czerwcu zajęty mam weekend 8-10, planuję w tym czasie zrobić wycieczkę z UTW, ale czy wyjdzie to trudno teraz przewidzieć.

halinabylina
Postów: 552
  7.02.2018 16:56

Stasiu też sprawdziłam termin i jestem w kropce bo 24 mam wizytę w Poradni Jaskry a 28 w Szpitalu w Poradni Chirirgiczno-Urazowej. Problem mam z ostatnim dniem spotkania ponieważ planowałam po naszym spotkaniu odwiedzić rodzinę w Zamościu a w tym terminie musiałabym wracać do domu Inne terminy mam wolne jeśli chodzi o maj, czerwiec...Dzisiaj sprawdzałam połączenia, będzie zmiana rozkładu jazdy i na dzień dzisiejszy nie dostałam konkretnej odpowiedzi...ale jedno moge powiedzieć, że jestem za Sandomierzem!

staweg
Postów: 941
  8.02.2018 09:55

Uwzględniając wszystkie uwagi, postaram się załatwić inny termin. W grę wchodzi 31.V - 3.VI lub 2 tygodnie później.
Proszę wszystkich zainteresowanych o konkretne deklaracje jeszcze w tym tygodniu. Jeśli nie będzie akceptacji, to odwołam rezerwację i sprawa pozostanie otwarta. Może wrzesień?, ale też np. bez Danusi.
staweg

elakowal49
Postów: 579
  8.02.2018 17:57

Termin ok.15.06 lub 17,18 i podobny pasuje nam i jeżeli w tym terminie będzie spotkanie to reflektujemy.

Krystyna
Postów: 601
  9.02.2018 12:27

Termin 31.V - 3.VI lub 2 tygodnie później, na dzień dzisiejszy pasuje. Po ustaleniu któregoś z terminu, postaram się go "omijać", przy planowaniu innych wyjazdów.

staweg
Postów: 941
  12.02.2018 17:33

Ostateczna decyzja co do spotkania:
Wszystko tak jak opisałem wcześniej, tylko termin zarezerwowałem na czerwiec.
Przyjazd do "Dzikiej Róży" - 14 czerwca (czwartek),
Wyjazd do domu - 17 czerwca (niedziela) po śniadaniu.
Koszt całkowity 240 zł/os.
Zaliczka 50 zł płatna do końca marca.
Prośba go Halinki o pozbieranie. Dlatego do Halinki, bo większość zna Jej konto.
staweg

staweg
Postów: 941
  12.02.2018 17:43

W miarę zgłoszeń będziemy tworzyć listę. Na dziś wydaje się, że można liczyć na:
1. staweg +1
2. Krystyna
3. Garden 2000
4. Danusia +1
4. Bafi79 ?
5. Magnolia118
6. Halinabylina

Czekam na dalsze zgłoszenia. Pozdrawiam!
staweg

elakowal49
Postów: 579
  12.02.2018 18:10

Tak jak wczesniej pisalam termin mi odpowiada i jak nic się nie zmieni o prosze nas zapisać czyli Ela +1.Pozdrawiam.


« poprzednie 1 2 3 4 5 6 ... 8 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT