Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› Podziękowania
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 190 następne »



krysiaropczyce
Postów: 44
  30.04.2009 08:52

Aniu i Joasiu!!!

To ja pierwsza powinnam Wam podziękować za roślinki od Was,u mnie już rosną,mają się dobrze!
Taki mi wstyd!!!
Buziaczki dla męża przekazane,żebyś widziała jaki był dumny!
Cieszę się, że szybko dotarły i mogą zadomowić się w waszych ogrodach.

jagoda.z.g
Postów: 719
  2.05.2009 08:43

Staweg,bardzo dziękuję za nasionka.

malgos651
Postów: 101
  5.05.2009 15:44

ogromnie dziekuje za piekne roslinki .niestety tak zanikly napisy nadawcy ze niewiem dokladnie komu ale napewno z miasta z gliwic a to do lucynki kochana gozdziczki maja juz paczki jejku jak sie ciesze to pierwsze kwiaty ktore mi sie przyjely maluchy rosna hi hi gadam i gadam

jagoda.z.g
Postów: 719
  6.05.2009 19:34

Lucynko,dziękuję za melisę,dotarła po małych perypetiach.Trafiła na deszczowy czas więc na pewno będzie rosła.

sława66
Postów: 71
  6.05.2009 23:38

Składam serdeczne podziękowania Alince nauczyła mnie - krok po kroku - wstawiania zdjęć.Nie brakło Jej cierpliwości. Mogłam założyć galerię i zaprezentować swoje kąciki roślinne.
Dzięki Alinko! /sława/

lutka22
Postów: 884
  3.06.2009 12:01

Staweg!!!!! ależ zrobiłeś niespodziankę!!!! (i zamieszania też troszkę - było wesolutko):jestem w pracy, w biurze, przyjeżdża kurier z Poczty Polskiej i chce wejść do mnie do pokoju, moje dwie Panie "rzuciły się " do drzwi i własną piersią broniły dostępu twierdząc, że szefowa nie jest od odbierania przesyłek pocztowych tylko one. I nie mogły się dogadać z kurierem, a kurier po prostu obsługując rejon osiedla, na którym mieszkam i nasz Instytut skojarzył nazwisko i przywiózł przesyłkę do zakładu. I nawet wręczając mi paczuszkę moje Panie chwaliły się, że obroniły mnie przed natarczywością kuriera (hi, hi, hi). Bardzo Ci dziękuję, jeszcze dzisiaj wsadzę kwiatuszki i rodzynki. Chciałabym się zrewanżować ale Twój zasób kwiatuszków jest tak wielki, że mój przy tym marniutki a nie chciałabym podrzucić coś w rodzaju "trawy żubrówki". Zaraz zerknę do katalogu roślin i odszukam "przepisy" dot. uprawy Głowienki. Śliczny kwiatuszek i zupełnie MI nieznany

staweg
Postów: 941
  4.06.2009 00:47

Okazuje się, że czasem poczta działa błyskawicznie. Spodziewałem się, że dopiero 4.VI doręczą paczkę, a skoro już to zrobili, to tym lepiej. Rewanżem się nie przejmuj, dla mnie radością jest zadowolenie innych ludzi. Głowienka nie ma specjalnych wymagań, ale lepiej czuje się w półcieniu, na wilgotnej glebie. Zimy przetrzymuje bez problemów.
staweg

Alinka1
Postów: 315
  5.06.2009 07:44

Sława, cieszę się, że mogłam w jakiś sposób pomóc. Daj mi znać kiedy kontynuacja lekcji.
"Natura to zielone schronisko okaleczonych dusz." Anne Louise Stael-Holstein

sława66
Postów: 71
  13.06.2009 19:01

Alinko, zapraszam Cię do mojej Galerii.Umieściłam kilka zdjęć moich kącików roślinnych(przy pomocy programu Paint), oceń proszę moje efekty.Aktualnie zmuszona jestem "pauzować" ze względów zdrowotnych męża.Pozdrawiam Ciebie serdecznie,także Ogrodniczki i Ogrodników./sława/

asiok
Postów: 1128
  14.06.2009 10:32

Ja też dziękuję Jagódce za roślinki...podziękowania opóźnione ale szczere !


« poprzednie 1 2 3 4 5 ... 190 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT