Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Na ławeczce lub w hamaku, czyli rozmowy dowolne —› polecam do przeczytania ....
   O forum    |    Zasady


1 2 3 ... 10 następne »



lutka22
Postów: 884
  25.11.2009 09:30

w ponure jesienno- zimowe wieczory nie ma nic lepszego niż dobra książka.
Polecam (na początek): Krystyna Nepomucka - właściwie wszystkie jej książki, a szczególnie te z Tamaryszkiem w tytule

kto i co dalej?

Lawinia
Postów: 326
  25.11.2009 22:42

Jak książeczki to ja polecam:"Zapomniany ogród" K. Morton, całe 500stron, tajemnica rodzinna, ciekawa od pierwszej do ostatniej karteczki.Dawno nie czytałam tak dobrej książki.
Iwona

kamelia
Postów: 152
  26.11.2009 08:39

Akurat skończyłam czytać "Zapomniany ogród", masz rację Lawinio, bardzo dobrze się ją czyta, wysyłam AniN, mogę ją puścić w obieg jeśli ktoś chętny...

madzia1968
Postów: 66
  26.11.2009 09:44

Dziewczyny fajny wątek podałyście.Właściwie dawno nic ciekawego nie czytałam więc chetnie skorzystam z Waszych sugestii.Cieplutko pozdrawiam!

piegus1
Postów: 996
  26.11.2009 10:28

Też dawno nic ciekawego nie czytalam więc jesli można to się zapisuję w kolejkę !!!

Lawinia
Postów: 326
  26.11.2009 11:29

Zapisuję się do wypożyczalni.Moje książki tez mogą iść w obieg.Dajcie znać komu wysłać..."Zapomniany ogród"...i niech idzie dalej

brygida
Postów: 430
  26.11.2009 20:31

a ja przeczytałam ostatnio "więzy krwi " Nory Roberts swietna ksiązka o porwanej dziewczynce...kto ma ochote ja przeczytać ?
siwa

brygida
Postów: 430
  26.11.2009 20:32

acha i ja tez ide w kolejke po "Zapomniany ogród "
siwa

piegus1
Postów: 996
  26.11.2009 20:35

ja też chcialabym ją przeczytać Brygidko !

miecia
Postów: 394
  26.11.2009 20:44

Z chęcią bym przeczytała "Zapomniany ogród" tylko nie wiem kiedy mam to wszystko robić ( robię ciągle na szydełku oprócz tego jest "Ogrodniczka") i wiele innych zajęć o wiele bardziej absorbujących. Kupiłam sobie ostatnio "Dom nad rozlewiskiem" i nie mam czasu zacząć czytać. Szkoda że nie da się robić kilku rzeczy na raz. Może niech inni na razie czytają a ja będę na końcu kolejki hihihi.


1 2 3 ... 10 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT