Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› ODDAM ROŚLINY W DOBRE RĘCE
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 49 50 51



Iza
Postów: 5
  17.05.2016 10:02

mam do oddania:
kroksomię, 2 małe sadzonki oleandra różowego, lawendę, oregano, estragon, tymianek, macierzankę, melisę ogrodową, rudbekię, białe zawilce,


Lutka22, wiem, że posta stary,a le jełśi nadal możesz siępodzelić to z olbrzymią chęcią i radością i wdzięcznością przygarnęłabym zioła, lawendę, rudbekię, zawilce. Na wymianę póki co nic nie mam ale się staram (drugi rok ogrodu).



sabina
Postów: 261
  17.05.2016 10:05

post naszej Luteczki był z 2009 roku więc wątpię aby był jeszcze aktualny

Iza
Postów: 5
  17.05.2016 10:19

Nie no, macie takie piękne ogrody, rośliny. Zwariować można. Do kogo mogę się wprowadzić (woj, mazowieckie mnie interesuje)? My z mężem dopiero zaczynamy, mamy kany, trochę ozdobnych traw, chryzantem drobnych bordowych, fiołki, szfirki, kocimięta, dąbrówka, rogownica, żagwin. Sporo forsycji-gdyby ktoś był zainteresowany Niestety zimy nie przetrwały mi dalie, trzmieliny. Nie wiem co się dzieje nie wschodzi mi łubin, orliki, tulipany pożarte przez nornice z 80 cebul wyszło może z 15 Przyjmę każde nadwyżki, chętnie jeżówkę, lawendę wąskolistną, cebule, peonie, zioła, trzmieliny, dereń białą, żurawki, funkje, komarzyce. Rośliny zadarniające, glinolubne. Jeśli ktoś ma mało miejsca i musi pozbyć się jakiegoś iglastego drzewka/krzewy albo Kaliny, Bzu białego, porzeczek, malin, agresu to w okolicach Warszawy chętnie odbiorę Ogród planuje naturalistyczno-minimalistyczny, mam tego 2 tysiące metrów do zagospodarowania. Z góry przepraszam admina, ze się tak rozpisałam, ale tez się rozmarzyłam oglądając Wasze zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam i życzę by ten sezon okazał się równie owocny

Iza
Postów: 5
  17.05.2016 10:21

post naszej Luteczki był z 2009 roku więc wątpię aby był jeszcze aktualny
tak, tak, ale mam nadzieję i napisałam osobny post

halszkap
Postów: 1
  12.03.2017 19:18

Witam serdecznie!
Od wielu lat marzyłam o swoim ogrodzie i wreszcie mogę mieć swój kawałek ziemi.........chciałabym mieć piękny ogród w którym spędzę czas ze swoją rodziną i gdzieś tam w cichym kątku pomyślę...........
Gdyby ktoś z Państwa miał jakieś roślinki to chętnie przyjmę. A kiedy urosną podzielę się nimi z potrzebującymi, dziękuję i pozdrawiam.
Halszka

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  13.03.2017 20:13

halszkap! Polecalabym najpierw pokazac cos w swojej galerii a potem prosic o roslinki!
Zosia

katarzynka972
Postów: 2
  15.03.2017 19:31

Poszukuje gożdzików wieloletnich ktoś chce się może pozbyć?
katarzynka972

Maria14
Postów: 2
  26.03.2017 13:51

Mam w nadmiarze kłącza gloriozy i chętnie wymienię je na kłącza kurkumy (lub inne ciekawe).

Maria14
Postów: 2
  28.03.2017 13:04

Glorioza już znalazła nowy domek

myszka1977
Postów: 10
  9.04.2017 18:36

poszukuje kann i jakis stalych kwiatkow w zamian moge podeslac kaline krolewska ,biale marcinki badz nasionka ale te dopiero na jesien kosmosow,lwi paszczy i innych
myszka1977


« poprzednie 1 ... 49 50 51



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT