Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› ODDAM ROŚLINY W DOBRE RĘCE
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 47 48 49 50 51 następne »



myszka1977
Postów: 10
  22.04.2015 14:22

witam serdecznie! mam na imię Agnieszka od trzech lat mam swój własny ogródek , przyznam mam troszeczkę drzewek ozdobnych i miałam wiele przepięknych kwiatów niestety poważnie zachorowałam i wiele z nich podczas mojej nie obecności uschło czy może ma ktoś w nadmiarze jakieś roślinki którymi chętnie by się podzielił byłabym ogromnie wdzięczna
myszka1977

Regina
Postów: 24
  29.04.2015 08:33

witam mam kilka sadzonek do oddania hibiskusa białego zapraszam hętnych

Regina
Postów: 24
  29.04.2015 08:38

przepraszam za błąd ale nie wiem jak mi to c uciekło

Anek11
Postów: 74
  30.04.2015 22:12

Witam mam nadwyżki dalii(wysokich) karpy, kanny chętnie się wymienię na inne byliny. Dorzucę pióropusznika, jasnotę, liliowce, dzwonki,pierwiosnki,przetacznika, konwalie, funkie,tojad,dąbrówki,floksy. A poszukuję chryzantem zimujących, ciemierników, i bylin kwitnących w maju.

Fredzia
Postów: 1
  2.05.2015 13:03

Witam, mam sporo kwiatów, które można zobaczyć na wogrodniczkach.tumblr.com

Chciałabym się wymienić Na takie, których nie mam, ale nie bardzo się znam na nazwach.

Chciałabym kwiaty, których nie mam. Jestem otwarta na wasze propozycje.

Ucieszyłyby mnie
przylaszczka pełna
ObuwiK
serduszka
oRszelina
jarzmiAnka
budziszek pełny łąKowy
kliwia o białych kwiatach
oraz trawa cytrynowa.

ale to tylko sugestie. Jeśli podobają się wam moje kwiaty i macie takie, których ja nie mam, to zapraszam do wymiany.

Anek11
Postów: 74
  7.05.2015 21:31

Odstąpię chętnym karpy kanny. Sporo jej mi się rozrosło w czym zasługa Beatki (Becia123) proszę tylko podać adres na priv

gaborka@op.pl
Postów: 1
  15.05.2015 11:12

Witam wszystkich. Jestem tu nowa, ale też kocham rośliny. Właśnie się przeprowadziłam i urządzam swój ogródek. Chciałam to zrobić sama, ale potrzebuję waszej pomocy - zawsze będę prosić o radę i o nadwyżki roślin, szczególnie wieloletnich. Więc jak ktoś ma coś na zbyciu to chętnie przyjmę i bardzo dziękuję

asiok
Postów: 1128
  16.05.2015 07:01

zapraszam gaborkę do przeczytania tego wątku przynajmniej parę stron wstecz
... i wszystko stanie się jasne !

w tym wątku < mówi o tym temat > myślę, że widoczny ... oddajemy rośliny a nie przyjmujemy !!!!

Waleria
Postów: 1
  18.05.2015 08:58

Witam jestem tu nowa widze ciekawych ludzi z pasja tez lubie prace w ogrodzie,Mam duza skarpe wokol domu i niemoge sobie z nia poradzc.Nie wiem jak ja zagospodarowac,lubie kwiaty ale tez ziela.Moze ktos ma do oddania nadwyzki bylabym wdzieczna.Mam na ta chwile niewielki ogrodek i tez troche kwiatow wieloletnich ktorymi moge sie podzielic nazw nieznam.Jak zrobie zdjecia to wysle.bylabym wdzieczna za zyczliwe porady.Dziekuje z gory i pozdrawiam wszystkich serdecznie zycze milego dnia.Waleria

jagoda.z.g
Postów: 719
  18.05.2015 09:18

...na zagospodarowanie skarpy lub innego terenu to nic tylko praca,praca i jeszcze raz praca,bo z samego pisania jeszcze żaden ogród nie powstał!!...jak Ci Walerio można pomóc kiedy Ty sama nie masz koncepcji!!Doradzam-troszkę wysiłku w przeglądaniu forów ogrodniczych,czytaniu a pomysł sam przyjdzie!!Powodzenia!!


« poprzednie 1 ... 47 48 49 50 51 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT