Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› potrzebne roslinki
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 6 7 8 9 następne »



Dorotak72
Postów: 163
  29.02.2012 20:57

Iwonko-Lawinio, napisałaś to co myślę... Dziękuję...

Lawinia
Postów: 326
  29.02.2012 21:08

Dziewczynki!Uciekamy stąd bo przyjdzie Asia i nam nagada!!To wątek - potrzebne roślinki!!
Ale nam zawsze są potrzebne !!Cały rok!!

asiok
Postów: 1128
  29.02.2012 21:20

... i jestem ... jak zły sen !

w/w uwagi w tym wątku jak najbardziej wskazane ... powinny one być ujęte jako pierwszy post !

zgadzam się ... za dużo ostatnio pojawia się osób nowo - zalogowanych proszących o rośliny !

niestety... takie czasy , że nikomu się nie przelewa ;
na innych forach ogrodniczych byłoby to nie do pomyślenia... w ramach wymiany owszem ale tylko w ramach wymiany ;

nie wiem czy moje przypsiółki wiedzą, że były już u nas ' chwilowo ' panie, które to nie otrzymały tego co chciały ( ba ... jedna to nawet zagramaniczna )i żaliły się na innych forach ogrodniczych jakie to złe baby jesteśmy...

powiem krótko, zwięźle i na temat : chamstwo i tyle !!!

wszyscy wpisujący się po prośbie powinni trochę pomyśleć ... internet jest takim miejscem, gdzie każdy każdego NIESTETY znajdzie !

milac
Postów: 113
  29.02.2012 22:03

Zgadzam się z tym co napisała Lawinia.

Brydzia
Postów: 366
  1.03.2012 07:54

Dziewczynki nie ma co ciągnąc tej dyskusji .Mamy swoje zasady jeżeli chodzi o wysyłanie roślin ,a jeżeli komuś nie pasuje ...trudno,a jak chce nas obsmarować na innym forum to tylko świadczy o jego ,że tak powiem "dobrym wychowaniu".

anna190
Postów: 2
  21.05.2012 23:14

witam potrzebuję roślinek przeprowadziła się do nowego domu nic nie mam w ogródku,będę wdzięczna za roślinki,oczywiście pokryję koszty wysyłki mój email
mdrozdz190@interia.pl

ostatni
Postów: 3
  10.07.2012 13:30

Jestem tutaj nowy i całkowicie podzielam Wasze zdanie. Nigdy by mi nie przyszło do głowy po kilku dniach o cokolwiek prosić. Widzę nawet skrajne przypadki, gdzie cala aktywność na forum ogranicza się do takich postów. Z dawaniem są czasami większe problemy niż z braniem. Większość roślin, które posiadam w moim skromnym ogrodzie to "moje dzieci". Wyhodowane z nasion lub sadzonek. Bywa, że rozmnażam dla samego rozmnażania i potem mam problem co z tymi roślinami zrobić. Chodzę do moich sąsiadów i rozdaję. Tutaj zaczynają się schody. Nie będę cytował, co słyszę na moje propozycje. Może gdybym sam wsadził, a potem podlewał . Tak więc, bezpieczniej nie dawać. Ostatnio z trudem udało mi się oddać w dobre ręce dwa dorodne cisy. Wyhodowałem od małego , więc trochę było by mi smutno gdyby trafiły do ogniska. Tam trafiło około 20 ogników szkarłatnych (zmieniła się moja koncepcja), wszystkie tawuły japońskie i większość irg poziomych. Tak więc zazwyczaj o nic nie proszę i nic nie daję. Jednak widzę do jakiej wielkiej rodziny (pozytywnie zakręconych) trafiłem. W miarę moich możliwości będę wstawiał do galerii kolejne zdjęcia i gdy zobaczycie coś interesującego to chętnie pobawię się dla Was w rozmnażanie . Pozdrawiam i dziękuję za serdeczne przyjęcie do Waszego grona.

becia123
Postów: 212
  11.07.2012 00:14

Witaj Włodku nie wyobrażam sobie jak można nie chcieć darowanych roślinek .Ja też często swoje rozdaje jak mam co .A cieszy mnie każda nowa roślinka o ,którą staram się dbać jak najlepiej. Koniec w ognisku straszna sprawa a ileż doglądania ,czasu,wysiłku trzeba by wyhodować każdą roślinkę .Nie rozumiem takich ludzi.:confused Tu znajdziesz przeciwieństwo takiego zachowania wśród pozytywnie zakręconych ogrodników i ogrodniczek.

elakowal49
Postów: 579
  11.07.2012 11:37

Witaj ,witaj zakręcony Ogrodniku.My wszystkie dbamy i chuchamy na nasze sadzoneczki i nie wrzucamy do ogniska.Tak że dobrze trafiłeś.Miłego pobytu w naszym gronie.

manenka71
Postów: 12
  13.07.2012 00:00

własnie Beciu dzieki za roslinki ,dostalam od Ciebie paczke i napewno sie odwdziecze i tak samo bede robic z kazda osoba ktora mnie poprosi o cos milo jest dostac paczuszke ale miło jest tez przesłac ,ja wyslalm juz 3 a dostalam 1 wiec jesli ktos chce moze prosic ode mnie o cos a jesli ktos chce sie zamienic prosze
do usług
czasami nie wiadomo co robic z kwiatkami jesli sie rozrastaja jak wlasnie z liliowcami tymi wczesnymi ,musze je rozsadzic moze ktos chetny ,takie zółte w mojej galeri


« poprzednie 1 ... 6 7 8 9 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT