Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› przyjmę wszystkie roślinki
   O forum    |    Zasady





kaszub
Postów: 21
  10.07.2009 15:34

ponieważ dopiero zaczynam nie mam zbyt wielu roślin jeżeli ktoś by miał roślinki w nadmiarze proszę się ze mną skonttaktować mój adres e-mail to super-akwarysta@gazeta.pl koszt przesyłki oczywiście ja poniosę

brygida
Postów: 430
  11.07.2009 16:40

Witam, jestem nowa na "ogrodniczce " ale przeczytalam ze przydały by Ci sie roślinki, będę rozdzielać , delphinę olbrzymią , bo mocno sie rozrosłsa i przegorzana, delphina ma piękne duże klosowate niebieskie kwiaty i mocno się rozrasta a przegorzan to coś w rodzaju ostu ze ślicznymi fioletowo-niebieskimi kulami na końcach badyli, pózniej będzie kanna, a jeśli chcesz budleje fioletową to wyśle ci parę gałązek, ukorzeniają sie bez problemu tak zwiększyłam liczbę tego krzewu mogę ci jeszcze dać piwonię , ale troche potrw zanim zakwitnie, one nie bardzo lubią byc przesadzane, ale co jakiś czas trzeba je rozdzielić. Jesli jakąś roslinke już masz to napisz to może wyslę ci coś innego, pozdrawiam , brygida
siwa

kaszub
Postów: 21
  12.07.2009 17:54

dzięki teraz mam pytanie czy chcesz jakieś pieniądze jeżeli tak to ile aha wszystkie roślinki mi się podobają mój adres to strupina ul. rzemieślnicza 4
55-110 prusice

brygida
Postów: 430
  12.07.2009 21:34

cieszę się że podobają ci sie roślinki, jak nie bedzie padalo to jutro będę kopać delphinę i przegorzana,mogę, ci dolozyć małą jukę, inne to dopiero za m-c, pózniej jeszcze cos bedzie , to ci wyslę , nie chcę pieniędzy za roślinki tylko jak wysle to napisze ci ile kosztuje wysyłka,, adres przepisałam ale nie znam Twojego imienia i nazwiska a bez tego ani rusz , pozdrawiam brygida
siwa

brygida
Postów: 430
  12.07.2009 22:38

acha, imię i nazwisko możesz mi napisać na maila- brygidabrzezinska@wp.pl
siwa

brygida
Postów: 430
  19.07.2009 23:22

kaszub, odezwij sie , pisałam dwukrotnie na twój adres mailowy i komputer odrzuca twierdzi ze nie ma takiego adresu, jutro rano wysyłam ci paczkę z roslinkami, juz jest zapakowana, daj znać jak ja otrzymasz dobranoc
siwa

malgos651
Postów: 101
  20.07.2009 21:57

brygidko tez bym jej wyslala cosik na skalniaczek bo z kwiatkow raczej jeszcze malutkie ale mail rzeczywiscie bledny jesli mozesz podaj adres do kaszuba pewnie sie nie pogniewa

brygida
Postów: 430
  27.07.2009 18:37

małgosiu wysłałam ci maila, bo wysłałam ci paczkę
siwa





Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT