Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› tunbergia
   O forum    |    Zasady





brygida
Postów: 430
  6.03.2010 16:02

czy ktoś ma nasionka tunbergi ? tak mi sie bardzo podoba, a u nas nie ma jej nasionek , nie mogę ich znalesć , chociaż 3-4 szt, napewno wzejdą..
siwa

piegus1
Postów: 996
  6.03.2010 16:08

Wczoraj widzialam w nasiennym,ale w tym tygodniu nigdzie się nie ruszę bo będę cały tydzień miala Lenkę.Ale za tydzien gdyby była a nie mialabyś to mogę Ci kupić i wysłać...Maja się zadomowila w nowym miejscu...

brygida
Postów: 430
  6.03.2010 16:29

Bardzo bym sie cieszyła, ale jeszcze popatrze w jednym sklepie , jak mi sie nie uda , to dam Ci znać, fajnie że bedziesz z Lenką, bedzie duzo uciechy, a bardzo sie ciesze że Maja polubiła nowych włascicieli, nalezy jej sie spokój i miłość.
siwa

elbar
Postów: 35
  6.03.2010 22:14

witaj, moge Ci przesłać nasionka : własne i "sklepowe", ale prześlij adres na mojego maila : elbar@onet.eu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. elaB.
elbar

terry
Postów: 604
  7.03.2010 08:48

Brygido-ja kupiłam w Rajskim ogrodzie,widziałam też w nasiennym na Manhatanie

brygida
Postów: 430
  7.03.2010 10:31

Dziękuje Tereniu , Manhatan to dla mnie za daleko, ale moze skorzystam z pomocy elbar, bo narazie sie nie wybieram nawet do rajskiego Ogrodu.
siwa

elbar
Postów: 35
  15.04.2010 20:53

witaj Brygido, jak tunbergia? chyba już rośnie? pozdrawiam wszystkich
elbar

brygida
Postów: 430
  16.04.2010 17:20

z tunbergią to jest tak : kotu bardzo smakowały sadzonki i teraz jestem znowu na etapie czekania , dobrze że nie wysiałam wszystkie bo bym go chyba zdrowo wytargała za futro. Posiałam jeszcze raz.
siwa

elbar
Postów: 35
  16.04.2010 20:10

bywa i tak.... będą troche później. Ale koniecznie pilnuj kotka.. pozdrawiam
elbar





Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT