Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› Przyjmę rośliny
   O forum    |    Zasady


1 2 3 następne »



emmka
Postów: 39
  14.03.2011 23:50

Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś nadwyżki, to chętnie przyjmę. Urządzam ogród. szczególy w "galerii".
pozdrawiam serdecznie,
monika

emmka
Postów: 39
  15.03.2011 11:40

Przeczytałam inny wątek na temat próśb o nadwyżki roślin i jakoś mnie się tak niewyraźnie zrobiło.

Dla wyjaśnienia. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas chucha i dmucha na swój ogród i nikt od tak nie odda ukochanych roślin obcej, a nawet bliskiej osobie.

Po prostu założyłam posta, żeby poinformować, że jeśli ktoś z Państwa np. będzie likwidował rabatę, bo się np. nadmiernie rozrosła albo po prostu przestała się podobać, to ja chętnie te rośliny, które wylądowałyby w koszu/kompoście chętnie przyjmę, bo u mnie pusto. Dopiero na dniach zacznę wysiewać pierwsze byliny.

Dziękuję i pozdrawiam,
m.


monika110181
Postów: 112
  16.03.2011 10:43


emmka
Postów: 39
  16.03.2011 11:51

nie ma sprawy i tak bez skutku. Pozdrawiam.

emmka
Postów: 39
  16.03.2011 11:52

w sensie bez skutku dla Pani i nie mowie tu o roslinach, a o zwyklym odbiorze czlowieka.

kabi
Postów: 61
  30.03.2011 22:39

emmka
Też jestem w podobnej potrzebie ale mam takie irysy drobne wysokie i niebieskie mocno się rozrastają i bardzo trudno je podzielić w zeszłym roku uzywałam do tego siekiery. Chcesz to i w tym roku użyję?

monisia30
Postów: 20
  31.03.2011 10:42

emmka,ja kochana będę dla ciebie miała juki ogrodowe,ale muszą się pokazać najpierw,bo w zeszłym roku rozdzielałam te korzeniska i mam po całej działce powkopywane także jak zaczną wychodzić,a mam nadzieję,że tak będzie to mogę Cię z chęcią wspomóc pozdrawiam(to ja monika110181)musiałam zmienić nick,bo wcześniej postanowiłam zrezygnować,ale jednak pozostałam..

bednarekzk@arcor.de
Postów: 539
  31.03.2011 12:41

Moniko! Czy ja moglabym poprosic o Juke? oczywiscie jak bedziesz miala wiecej
Zosia

monisia30
Postów: 20
  31.03.2011 14:37

p.Zosiu odpisałam prywatnie już pozdrawiam

monisia30
Postów: 20
  3.04.2011 13:50

przyjmę cebulki kwiatowe,a także odnóżki krzewów ozdobnych różnokolorowych(monika110181@wp.pl)


1 2 3 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT