Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› Przyjmę każdą ilość barwinka pospolitego
   O forum    |    Zasady


1 2 następne »



zerdi
Postów: 221
  2.04.2011 10:15

Witajcie,
Wiem, że barwinek to roślina ekspansywna, bardzo szybko wymykająca się ogrodnikom spod kontroli na małych powierzchniach. Jeśli ktoś więc ma barwinka za dużo, to miejcie proszę na uwadze, że ja chętnie przyjmę spore jego ilości, bo chcę jak najszybciej zadarnić dużą powierzchnię, żeby nie pielić i ściółkować jak szalona. Jeśli ktoś ma w nadmiarze to pw, dzięki serdeczne!

terry
Postów: 604
  2.04.2011 11:38

Miałam go bardzo dużo,ale zima przemroziła bardzo liście,wszystko musiałam przyciąć.Jak odbije to będę mogła coś Ci podesłać

zerdi
Postów: 221
  2.04.2011 12:03

Ok. Bardzo fajnie!

zerdi
Postów: 221
  2.04.2011 12:04

Swoją drogą to dziwne, że zima dała barwinkowi popalić. Podobno nic go nie rusza, tego pospolitego (wytwarzającego rozłogi)

terry
Postów: 604
  2.04.2011 12:29

mam ogród 12 lat i po raz pierwszy barwinek mi przemarzł,liście zrobiły sie brązowe i trzeba było wyciąć

staweg
Postów: 941
  2.04.2011 15:32

Mogę dostarczyć spore ilości barwinków różnych gatunków z Vinca minor i major na czele. Odezwij się na PW.
staweg

zerdi
Postów: 221
  2.04.2011 19:50

Jesteście nieocenieni, nie spodziewałam się takiego odzewu

Lidka
Postów: 3
  31.07.2011 18:38

Zapraszam ze szpadlem do mojego ogrodu po barwinek

zerdi
Postów: 221
  1.08.2011 23:48

witaj
jeszcze raz dziękuję publicznie za propozycję, ale jak już pisałam ze szpadlem to by mi było ciężko pojawić się u Ciebie w ogrodzie )
Pozdrawiam serdecznie

Lidka
Postów: 3
  2.08.2011 07:51

Zaproponowałam wizytę u mnie w ogrodzie ze szpadlem, bo mogłabyś wykopać też wiele innych roślin, które rozrosły się niemiłosiernie, a Tobie by się przydały
Pozdrawiam


1 2 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT