Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› Trudny początek...
   O forum    |    Zasady





Agniecha77
Postów: 1
  2.06.2011 23:03

Nie miała baba kłopotu...kupiła sobie kozę...a ja kawałek ziemi...i kompletnie nie wiem od czego zacząć...

danutal
Postów: 47
  3.06.2011 13:45

Nie martw się, wszyscy tak zaczynaliśmy. Najpierw usunięcie chwastów, później posianie trawy i tworzenie rabat wg swojego pomysłu, a potem chwycisz bakcyla i pójdzie jak po maśle.
Muszę przyznać, że początki są bardzo trudne, ale ile radości jak powstaje coś nowego i satysfakcji z wykonanej pracy.
Powodzenia . Danuta

jasiej
Postów: 302
  7.06.2011 09:48

To Agniecha niech siądzie i pomyśli,a raczej wymyśli jak ma wyglądać ten jej kawałek na ziemi,co Ona tam chce robić na tym swoim kawałku,co robić i co podziwiać...powodzenia i wytrwałości...
jasiej

lutka22
Postów: 884
  7.06.2011 13:00

zrób tak jak Asiok - Raundap i pług, jak Krystyna - zaplanuj i wyrysuj na kartce, jak Gardenka - pracuj zespołowo z najbliższą osobą, jak Piegusek - wytrwale mimo tylu przeciwności, jak wiele innych osób włóż całe serce i duszę w ogród i jak ja - warczę, prycham, psioczę i znowu po roślince przesadzam...... ja kilka lat będziesz Ogrodniczką "całą gębę"

iwonaanowi
Postów: 3
  7.06.2011 23:48

Ja tez zaczelam w tamtym roku robic po swojemu mam jak mam ,ale ciesze sie z kazdego kwiatka .Mam wspaniala sasiadke i dala mi tez kwiatki a reszte kupilam!Nie moge doczekac sie kiedy bedzie ich duzo!Mysle ze i ty bedziesz miec super.Pozdrawiam

zerdi
Postów: 221
  8.06.2011 09:02

Lutka odpowiedziała kompleksowo





Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT