Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Ogłoszenia Ogrodniczek i Ogrodników - poszukuję, kupię, zamienię, oddam... —› rabarbar i gunnera olbrzymia
   O forum    |    Zasady


1 2 następne »



kasiak0322
Postów: 41
  11.04.2013 19:41

Witam serdecznie wszystkich ogrodnikow i ogrodniczki mam takie pytanie czy ma ktos moze rabarbar lub gunnere olbrzymia???Kasi zamazyl sie rabarbar i postanowilam go miec w swoim ogrodku jak by ktos mial troche wiecej i chcial sie podzielic bardzo bym byla wdzieczna oczy wiscie za gunnere tez oczywiscie sie odwdziecze lub zaplace pozdrawiam goraco Kasia

gabi4
Postów: 297
  11.04.2013 20:09

Rabarbaru nie mam więc nie pomogę. Gunnerę miałam, ale od późnej jesieni do wczesnej wiosny. Chyba przedobrzyłam z wodą, bo zgniła przed wysadzeniem do gruntu. Ładna lecz trudna w uprawie.

kaha
Postów: 22
  11.04.2013 21:20

Ja też w zeszłym roku ją kupiłam i zgniła...

dyha
Postów: 2
  4.04.2014 22:37

Ja mam gunnerę i widać, że przezimowała drugą zimę. Ale jeszcze jej nie rozmnażałem. Najpierw dam jej "pożyć". Pozdrawiam

asiok
Postów: 1128
  5.04.2014 11:01

to gratuluję... że dwie zimy... wytrzymała;
hm... ja mam kącik - miejsce ... oczywiście na Gunnerę
ale jej... samej nie mam... jeszcze

Anek11
Postów: 74
  5.04.2014 21:42

To ona tak kiepsko zimuje? a miałam ochotę kupić ją i cieszyć się taaaakim gigantem w ogrodzie

elakowal49
Postów: 579
  6.04.2014 09:12

Też mi się marzył rabarbar i kupiłam sadzonkę w tym roku ale okazało się,e był to kawałek zbutwiałego korzenia i musialam wyrzucić i muszę się obejść smakiem.

asiok
Postów: 1128
  6.04.2014 09:18

W zimnych regionach naszego kraju... trzeba Gunnerę zabezpieczać przed mrozami;

Elu... u mnie odpukać... rabarbar rośnie

Anek11
Postów: 74
  6.04.2014 17:18

Zwykły rabarbar też u mnie rośnie bez okrywania mimo że zimny region właśnie. Szarlotka niedługo będzie

kasiak0322
Postów: 41
  6.04.2014 21:28

Witajcie nabyłam sadzonkę rabarbaru puzną jesienią ale widze że ma się dobrze po zimie i ładnie wypuszcza listka jak na razie maja listka ok 15 cm ale to już mnie cieszy że będzie.Gunnere bardzo bym chciała lecz chyba musze poczekać .....


1 2 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT