Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Rośliny doniczkowe —› Rosiczka
   O forum    |    Zasady





weedyk
Postów: 2
  3.12.2014 18:47

Witam wszystkich
Witam was. Potrzebuję rady. Już od jakiegoś czasu mam kota, który podgryza mi kwiaty. Staram się nie dać mu takiej możliwości. Ale nie zawsze się to udaje. Niedawno dostałam od koleżanki na urodziny rosiczkę. Jest to roślinka owadożerna, natomiast mój kotek widzi w niej nowy obiekt zainteresowań. Jak mam się na to zapatrywać. Jeśli on będzie zjadał rosiczkę to mu coś grozi zdrowotnie. Zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie zaszkodzi to rosiczce. Kocham kwiaty i kocham zwierzęta i nie chciałabym zrezygnować z żadnego z nich. Mogłabym rosiczkę postawić wysoko. Chociaż dla mojego kociaka nawet to nie pomaga. Wspina się po meblach i dochodzi do każdego kwiatka. Czy rosiczka wydziela jakieś substancje, które zaszkodzą kotu? Czy kot może uszkodzić rosiczkę? Do pełni szczęścia potrzebuję i kota i kwiatów. Ze zwykłymi kwiatkami jakoś sobie radzę, lecz rosiczki nie znam i nie wiem jakie są jej wymagania, ani jaki ma wpływ na otoczenie. Nie wiem co robić. Pomożecie mi.
Aniołeczek :P

Anek11
Postów: 74
  3.12.2014 21:02

A trawę dla kotów próbowałaś? Koty potrzebują do lepszego trawienia "coś zielonego" te które chodzą na zewnątrz, wybierają sobie same najlepsze dla nich roślinki, zaś mieszkające w mieszkaniach są skazane tylko na kwiatki...i niszczą je.

asiok
Postów: 1128
  4.12.2014 21:27

nie no... Rosiczkę od kota chowaj !!!

weedyk
Postów: 2
  18.12.2014 12:05

Tak, rosiczka od kota schowana. O rosiczce można poczytać np: [url=http://www.owadozerne.info/rosiczka/tutaj[/url] lub w innych miejscach. Książki nawet na Allegro są dostępne.
Aniołeczek :P

kasiahorten
Postów: 1
  9.08.2017 11:20

Może rosiczka nie zje Ci kota
http://hortensja.waw.pl





Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT