Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Rośliny doniczkowe —› Cześć Wszystkim
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 ... 6 7 8 9 10 następne »



Dorotak72
Postów: 163
  5.05.2010 19:55

Witam nowe Ogrodniczki, dziękuję za powitanie Mirko pozdrawiam Wszystkich serdecznie...

milac
Postów: 113
  5.05.2010 20:23

no ,bardo dziękuję za powitanie ale u Was jest przyjemnie.W Busku dzisiaj 11 stopni ,żaby lecą z nieba Byłam na działce i zebrałam całe wiadereczko ślimakow cóż pogoda im sprzyja.Pozdrawiam wszystkich.

hala
Postów: 21
  3.02.2012 19:51

Ja co prawda jestem krótko ale już się czuje jak w rodzinie więc witaj i o wszystko pytaj

Doriss
Postów: 42
  4.02.2012 22:17

Witam Wszystkich,jestem od niedawna i czuje się wspaniale z Wami Mam na imię Dorota i mieszkam Chomęcice/Poznań.
Pozdrawiam ...)

aska.s
Postów: 2
  7.04.2013 14:38

witam,
przypadkiem natrafilam na ta strone i co sie okazuje super sprawa ,bardzo fajnie ze jest tak duze grono fanow zieleni w tym naszym szaro-burym kraju.
pozdrawiam

Krystyna
Postów: 601
  7.04.2013 18:03

Witam nowe Ogrodniczki nie zgadzam się jednak ze zdaniem aska.s - nie odbieram naszego kraju jako szaro-bury, wprost przeciwnie ... jest zielony, kolorowy, jeziora, góry, morze, a do jego wielkim plusem są zmieniające się pory roku. Są ludzie na świecie, którzy nam tego zazdroszczą.
Życzę więcej optymizmu

elakowal49
Postów: 579
  7.04.2013 20:16

TRochę przesadziłaś aska.s.Mieszkamy we wspaniałym kraju i wiele pięknych rzeczy można w nim zobaczyć.

garden2000
Postów: 231
  7.04.2013 20:23

Masz rację Krysiu!!!! wiele widziałaś bo wiele podróżujesz!!!Ja zwiedzałam nasz kraj, jest cudny, ogrom przepięknych miejsc.A przede wszystkim mamy to szczęście że mieszkamy w takiej strefie gdzie są pory roku. I nie wyobrażam sobie by ich nie było. To coś pięknego jak przyroda budzi się po zimowym śnie.
Właśnie wiosna jest tą najpiękniejszą porą dla roślin a i my wiosną odczuwamy to COŚ, bez czego nie wyobrażam sobie życia.Nasza przyroda jest unikalna. Bo co za przyjemność dla ogrodnika,gdy wszystko stale rośnie i kwitnie. Oglądałam kiedyś film o ogrodach , wypowiadali się dwaj ogrodnicy. Jeden z nich wyemigrował tam gdzie stale ciepło. Ale odwiedzający go zachwycając się roślinami stwierdził !!! że nigdy by nie zamienił miejsca usytuowania swojego ogrodu. Ja tak samo
Gerbera

misiopanda
Postów: 317
  7.04.2013 20:32

Jak można powiedzieć o naszym kraju,że jest bury i ponury.Tak powiedzieć może tylko ktoś kto go nie zna.Przecież on jest piękny o każdej porze roku.Czyż nie piękna i wspaniała jest wiosna na Mazurach [tyle razy Wam ją pokazywałam]Czyż nie wspaniałe są nasze góry,morze?Przykładów można by przytaczać wiele.Ten co patrzy zawsze znajdzie coś pięknego.Obawiam się,że wszyscy się ze mną zgodzą,że nasz kraj jest piękny
misiopanda

lutka22
Postów: 884
  7.04.2013 20:54

buro i ponuro???????? skądże, popatrz jak ślicznie, bialutko , zdjęcie świeżutkie, dzisiejsze



« poprzednie 1 ... 6 7 8 9 10 następne »



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT