Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


 

Login:
Has?o:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założne
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa




Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki
Forum

 Forum —› Oczka wodne i skalniaki —› oczko wodne
   O forum    |    Zasady


« poprzednie 1 2 3 4



wieslana@gmail.com
Postów: 25
  22.10.2012 23:34

Oczko co prawda piękne, widoki również ale ja mam za małą działeczkę. Ostatnio myślę o strumyczku.
wieslana

dodomia
Postów: 8
  1.11.2012 23:31

Też przymierzaliśmy się do oczka .Przywieziona została ziemia, która miała posłużyć jako naturalny wodospad.Kamienie polne też przywiezione; sami załadowywaliśmy i rozładowywaliśmy niezła zagrycha bo trochę tego było,ułożyliśmy już część dookoła górki ziemi niestety nie skończyliśmy uznając że efekt prac to nie to o czym myśleliśmy( górka wydała się zbyt płaska )robota leży .Morze dobrze bo teraz bałabym się o naszego 2 letniego malca że się utopi.Za jakiś czas wrócimy do tematu oczka.

Rodusik
Postów: 178
  12.06.2013 14:04

to moje oczko
https://www.youtube.com/watch?v=cqU8QwvabYQ

misiopanda
Postów: 317
  14.06.2013 19:04

ale zrobiłeś Rodiemu radochę.Zbudowałeś mu prawdziwy staw.Labladory uwielbiają wodę.Uszczęśliwiłeś swojego przyjaciela i siebie też.
misiopanda

brownskin
Postów: 10
  30.07.2013 16:16

Ja kupuję teraz pompę solarną, która wygląda tak

garden2000
Postów: 231
  30.07.2013 16:39

Mam solarną od kilku latek, oczywiście na dużą powierzchnię oczka. Jak na razie jest dobra, poprzedniego roku glony te nitkowate , zaatakowały mi wodę ale pompa poradziła sobie z tym nie chcianym glonem...
Gerbera

garden2000
Postów: 231
  30.07.2013 16:42

Super !!! ozdoba na wodzie!!!!!!(browskin)
Rzeczywiście duża fajna woda, pięknie sobie popływał piesek (Rodusik)
Gerbera

brownskin
Postów: 10
  2.10.2013 15:43

Też jestem zadowolony, bo sprawdza się świetnie w ogrodzie i gościom też się podoba. W sklepach można znaleźć różne fajne ozdoby, np. [url=w.conrad.pl/Termometr-do-oczka-wodnego-FIAP-Lotus-Active-2780,-zielono-czerwony.htm?websale7=conrad&pi=520490]termometr[/url], który wygląda jak lilia


« poprzednie 1 2 3 4



Tylko zalogowane osoby mogą zamieszczać nowe posty.



STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT