|
Moje hobby![]() To była więdnąca z wilgoci juka,odcięłam jeszcze dobre odrosty,wsadziłam do doniczek z ziemia i ...przyjęły się! [2008-06-30 02:58] Autor galerii: evinapoland Komentarze do zdjęcia: Brak komentarzy. |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |