|
ogrody![]() Witam serdecznie z Freiburga, widokiem ratusza, w poprzednim tygodniu pogoda jak na obrazku, dzisiaj chłodniej...trochę zdążyłam się rozejrzeć w okolicy, jest ślicznie [2015-09-14 10:44] Autor galerii: pasjonatka Komentarze do zdjęcia: u nas w Slupsku ratusz tez jest ładnie ukwiecony filipek [2015-09-15 12:51] witaj Reniu! i pomyśleć że i na urzędzie mogą być kwiaty,wcale mu to powagi nie ujmuje-w Polsce nie widziałam nigdzie ukwieconego urzędu.. jagoda.z.g [2015-09-15 08:30] witaj Reniu! zobaczysz znowu nowe miasta Lawinia [2015-09-14 18:34] Witaj Reginko! Pozdrawiam i życzę pogody odpowiedniej do zwiedzania Nie wiem czy mnie znowu wyloguje, dzisiaj już kilka razy zwłaszcza kiedy wchodzę na wczorajsze zdjęcia.Krystyna [2015-09-14 12:12] Witaj i milego zwiedzania zycze Baffi79 [2015-09-14 11:52] Witaj Reniu pięknie w tym mieście chyba przebywasz kamelia [2015-09-14 10:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |