|
ogrody![]() ...by zaspokoić ciekawość, przedstawiam zawartość skrzynki - by na hamaku bezproduktywnie nie leżeć, można sobie poczytać...można nawet wypożyczyć sobie książkę do domu....jeszcze tydzień mi tu został, fajnie, słonecznie, ale myślami już w domku jestem [2015-10-03 11:04] Autor galerii: pasjonatka Komentarze do zdjęcia: a to mnie zaskoczyłaś.... u nas by już znaleźli sie tacy co by to unicestwili.... jagoda.z.g [2015-10-04 08:28] anna52 [2015-10-03 23:11] A to niezgadlam Baffi79 [2015-10-03 23:05] ja przywiolam z Polski ksiazki i juz przeczyalam wiec musze z moich zbiorow cos wyszukac witaj Reniu bednarekzk@arcor.de [2015-10-03 20:46] ale pomysł! Lawinia [2015-10-03 11:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |