Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Działka od początku.....



powiększ zdjęcie


Chochołek od Lawinii nie mieści się już w kadrze.Z tego mojego zalatania zapomniałam się pochwalić,że od 1 lipca jestem babcią emerytką.Pamiętam jak Lucynka na nią czekała i odliczała dni...nikt nie wie co z Nią się dzieje?
Grafik szkolny ustalony..we wtorki odbieram Lenkę a w czwartki ją zawożę.....jak się zaaklimatyzuje w nowej szkole to będzie jeździć gimbusem.....Miłego niedeszczowego dnia,u mnie pada....

[2017-09-05 10:22]

Autor galerii: piegus1



[2017-12-17]
Komentarze: 7

[2017-12-04]
Komentarze: 1

[2017-12-03]
Komentarze: 6

[2017-09-08]
Komentarze: 13

[2017-09-06]
Komentarze: 6

[2017-09-05]
Komentarze: 12

[2017-09-02]
Komentarze: 13

[2017-08-12]
Komentarze: 8

[2017-08-10]
Komentarze: 11

[2017-08-06]
Komentarze: 11


Komentarze do zdjęcia:


babcia emerytka, a na emeryturze czasu i tak za mało, prawda?

ivonetka [2017-10-14 22:52]



jednak Ci się udało pokazać go w całości
Pięknie rośnie,
ivonetka [2017-10-14 22:51]



nie ma wieści o Lucynce ...Twój iglaczek pięknie rośnie wzwyż i wszeż ,mój tylko do
góry się pnie
bea [2017-09-18 08:55]



rosnie jak na drożdzach:biglol rzegonił
mojego
Lawinia [2017-09-08 22:35]



pewnie mu miejsce pasuje..
ja też wiele razy zastanawiałam się co z Lucynką?...ale nie ma się kogo zapytać,ja aż
tak blisko z nią nie byłam i nie miałam nr.tel.....może Halinka?
jagoda.z.g [2017-09-07 07:42]



ale masz fajnie ja to sie smieje ze nie doczekam moja mama juz odlicza ma
dwa lata jeszcze
Baffi79 [2017-09-06 05:21]



Witaj Iwonko! Wystarczy popatrzeć na zdjęcie i już wiadomo u kogo jestem
jest śliczny.
Miłego wieczoru, spokojnej nocy i słonecznego jutra
Krystyna [2017-09-05 22:59]



Witaj Iwonko. Chochołek wygląda przepięknie. Niestety nie wiem co się dzieje z Lucynką
miecia [2017-09-05 21:25]



Witaj Iwonko,ślicznie u Ciebie
1gosia [2017-09-05 20:28]



Witaj Iwonko śliczny widoczek
danusia2458 [2017-09-05 20:20]



ten chochołek to jakby znak rozpoznawczy Twojej działki Iwonko. Nie wiem niestety co
u Lucynki
filipek [2017-09-05 13:46]



chocholek jest cudny, nigdy go nie spotkalam ! Napewno bym kupila, bo bardzo mi sie podoba milego dnia i sloneczka zycze
bednarekzk@arcor.de [2017-09-05 10:53]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT