|
Działka od początku.....![]() Chochołek od Lawinii nie mieści się już w kadrze.Z tego mojego zalatania zapomniałam się pochwalić,że od 1 lipca jestem babcią emerytką.Pamiętam jak Lucynka na nią czekała i odliczała dni...nikt nie wie co z Nią się dzieje? Grafik szkolny ustalony..we wtorki odbieram Lenkę a w czwartki ją zawożę.....jak się zaaklimatyzuje w nowej szkole to będzie jeździć gimbusem.....Miłego niedeszczowego dnia,u mnie pada.... [2017-09-05 10:22] Autor galerii: piegus1 Komentarze do zdjęcia: babcia emerytka, a na emeryturze czasu i tak za mało, prawda? ivonetka [2017-10-14 22:52] jednak Ci się udało pokazać go w całości Pięknie rośnie, ivonetka [2017-10-14 22:51] nie ma wieści o Lucynce ...Twój iglaczek pięknie rośnie wzwyż i wszeż ,mój tylko do góry się pnie bea [2017-09-18 08:55] rosnie jak na drożdzach:biglol rzegonił mojego Lawinia [2017-09-08 22:35] pewnie mu miejsce pasuje.. ja też wiele razy zastanawiałam się co z Lucynką?...ale nie ma się kogo zapytać,ja aż tak blisko z nią nie byłam i nie miałam nr.tel.....może Halinka? jagoda.z.g [2017-09-07 07:42] ale masz fajnie ja to sie smieje ze nie doczekam moja mama juz odlicza ma dwa lata jeszcze Baffi79 [2017-09-06 05:21] Witaj Iwonko! Wystarczy popatrzeć na zdjęcie i już wiadomo u kogo jestem jest śliczny.Miłego wieczoru, spokojnej nocy i słonecznego jutra Krystyna [2017-09-05 22:59] Witaj Iwonko. Chochołek wygląda przepięknie. Niestety nie wiem co się dzieje z Lucynką miecia [2017-09-05 21:25] Witaj Iwonko,ślicznie u Ciebie 1gosia [2017-09-05 20:28] Witaj Iwonko śliczny widoczek danusia2458 [2017-09-05 20:20] ten chochołek to jakby znak rozpoznawczy Twojej działki Iwonko. Nie wiem niestety co u Lucynki filipek [2017-09-05 13:46] chocholek jest cudny, nigdy go nie spotkalam ! Napewno bym kupila, bo bardzo mi sie podoba milego dnia i sloneczka zycze bednarekzk@arcor.de [2017-09-05 10:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |