Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Działka od początku.....



powiększ zdjęcie


Wtorkowy Franio przed wyjściem na pierwsze zajęcia adaptacyjne w przedszkolu...trzy dni zaliczyliśmy,w piątek się z Nim pożegnałam,łezki poleciały oj poleciały.A od poniedziałku Franio już pełnoprawny przedszkolaczek.A ja w końcu skończę sadzenie u syna i synowej...czeka jeszcze na wsadzenie wiśnia amonagawa,hortensja pinky-winky,którą wyprowadzam na drzewko i jedna ogrodówka.No i zacznę dyżur z wożeniem Lenki do nowej szkoły....

[2017-09-02 20:37]

Autor galerii: piegus1



[2017-12-04]
Komentarze: 1

[2017-12-03]
Komentarze: 6

[2017-09-08]
Komentarze: 13

[2017-09-06]
Komentarze: 6

[2017-09-05]
Komentarze: 12

[2017-09-02]
Komentarze: 13

[2017-08-12]
Komentarze: 8

[2017-08-10]
Komentarze: 11

[2017-08-06]
Komentarze: 11

[2017-08-02]
Komentarze: 13


Komentarze do zdjęcia:


no widzisz...na emeryturze też jest sporo zajęć i obowiązków.
ivonetka [2017-10-14 22:58]



fajny z niego chłopczyk,
Zatęsknisz za nim na pewno...
ivonetka [2017-10-14 22:55]



Witaj Iwonko! Czas szybko leci ,dzieci rosną .Dobrze ,że się nie nudzisz
bea [2017-09-18 08:51]



Witaj Iwonko! Wszystkiego ddobrego na emeryturce, zajecie zawsze sie znajdzie !Wiem cos o tym bo jestem szesc lat na emeryturce
bednarekzk@arcor.de [2017-09-05 10:51]



witaj Iwonko masz co robić i przede wszystkich czujesz się potrzebna. Nasz maly w
nowym przedszkolu w maluszkach
Dużo sił i zdrowia Ci życzę
filipek [2017-09-04 08:15]



Pamiętam jak moje dziecko szło do szkoly
Baffi79 [2017-09-03 09:01]



witaj Iwonko!!
zuch chłopaczek!! jak ten czas leci a ciocia-babcia Iwonka już ma kolejne
zadanio-zajęcie!!
zaciekawiła mnie wiśnia ale jak sądzę ja bym może miała z nią kłopot dlatego
unikam jak ognia takich nasadzeń,po za tym dla takiego drzewa potrzebne by było
wyeksponowanie a nie mój busz...
jagoda.z.g [2017-09-03 07:50]



Kiedy patrzę na te plecaki maluchów idących do szkoły, to płakać mi się chce. Czy w końcu powstaną u nas szkoły, w których będzie podobnie jak w Anglii?
basiajar [2017-09-03 07:19]



Witaj Iwonko!Pewien etap masz za sobą ale jak znam zycie nudzić się nie
będziesz I już masz inne zajęcie Trzymaj sie cieplutko.
elakowal49 [2017-09-03 07:18]



Definitywnie zrywasz z Franiem? Będziesz tęsknić za nim, Lenka nie wypełni tego czasu, z drugiej strony będziesz miała go więcej dla siebie.
basiajar [2017-09-03 07:15]



Witaj Iwonko! Amanogawa!!! Piękna, dostojna! Poszukuję krzewu, który zastąpiłby aronię, ta szczepiona wiśnia chyba u mnie przemarzłaby.
basiajar [2017-09-03 07:10]



Anamagawa przez pierwsze zimy u nas była owijana agro. I więcej nic nie
robiłam.
Lawinia [2017-09-02 21:32]



witaj Iwonko!a to zuch!! Jak to zleciało! I Lenka do szkoły!! Masz co robić!!
Lawinia [2017-09-02 21:25]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT